Набір Fuji plus (Фуджі Плюс) для стоматології, особливості

- Advertisement -

GC Fuji plus – стоматологічний набір для професійного використання.

Це посилений склоіномерний пломбувальний цемент з полімерним компонентом для надійної фіксації всіх видів реставрацій (з кераміки і металокераміки, у вкладках, накладках). Завдяки комбінації композиту і склоіономера, а також наявності декількох відтінків, має широкий спектр показань до застосування. Фуджі Плюс має пролонгований робочий час використання, і ідеально підходить для постійного цементування мостоподібних протезів великої протяжності і одномоментної фіксації великої кількості одиночних конструкцій.

Купити набір для стоматології fuji plus (Фуджі Плюс) можна на сайті vdsstomat.com.ua. VDS Stomat – це інтернет-магазин стоматологічних матеріалів, тут завжди можна розраховувати на відмінний сервіс. В  магазині VDS Stomat завжди є в наявності всі витратні матеріали та обладнання з каталогу, що включає в себе сотні найменувань. Ціна на набір Фуджі Плюс тут оптимальна, всі ціни, по яким пропонується придбати стоматологічні матеріали в ВДС-стомат у Львові та Києві, будуть вигідними.

Набір fuji plus (Фуджі Плюс) для стоматології, особливості.

Набір fuji plus (Фуджі Плюс) для стоматології на сайті vdsstomat.com.ua.
Набір fuji plus (Фуджі Плюс) для стоматології на сайті vdsstomat.com.ua.

Джі Сі Фуджі Плюс – це стоматологічний набір для професійного використання. Являє собою склоіномерний фіксуючий цемент хімічного твердіння для реставрації та постійного цементування більшості ортодонтичних конструкцій, металевих і металокерамічних коронок і мостів, штифтів і різного виду накладок, а також для фіксація каркасів з оксиду цирконію (високоміцна кераміка) і корекції некаріозних пошкоджень в якості бази або підкладки.

Успішний клінічний досвід використання даного комплексу ось вже 25 років доводить свою ефективність і надійність в повсякденній практиці стоматологів з різних куточків світу. Отримана маса для замішування має високі показники міцності, естетичності та простоти у використанні.

Переваги комплексу Джі Сі Фуджі Плюс:

  1. Має хорошу біосумісність з м’якими тканинами і пульпою, не містить шкідливих смол;
  2. Ризик ускладнень і підвищеної чутливості після процедури близький до нуля;
  3. Високі показники адгезивності до дентину і емалі зубів, герметична крайова зчіпка;
  4. Збільшення часового інтервалу для роботи з матеріалом;
  5. Можливість отримання найбільш підходящої густини маси, зручність у застосуванні;
  6. Можливість рівномірного і максимально точного дозування через дрібнодисперсних гранул порошку для замішування;
  7. Швидке затвердіння;
  8. Високі показники рентгеноконтрастності;
  9. Сприяє захисному ефекту проти карієсу.

Відповідає вимогам ISO 9917: 1991 (E), виробництво Японія.

Характеристики і медичне призначення.

Стоматологічний цемент, бренд GC, країна виробника – Японія. Час змішування компонентів 20 сек, час для роботи біля приблизно 2,5 хвилини, час затвердіння 4.5 хвилини від початку замішування. Матеріал призначений тільки для використання професійними стоматологами для цілей, описаних в інструкції виробника. Термін придатності: 3 роки з дати виробництва. Для збереження оптимальних якостей продукту зберігати в прохолодному місці, без попадання сонячних променів. Призначення -для постійної фіксації ортодонтичних конструкцій, фіксації металевих або металокерамічних коронок, мостів, накладок і штифтів; фіксації безметаллових коронок і мостів з високоміцних типів кераміки (каркаси з оксиду цирконію).

- Advertisement -
- Advertisement -