Як заробити мамам в декреті: поради для тих, хто займається рукоділлям

- Advertisement -

 

Додатковий заробіток в декреті — питання, яким цікавиться чи не кожна матуся. Адже так хочеться реалізовувати власний потенціал, займатися улюбленою справою, і разом з тим — отримати трошки коштів на омріяні покупки. Сьогодні ми підготували для вас корисну статтю, у якій розкажемо, як заробити на рукоділлі, маючи вдома лише термопрес, швейну або вишивальну машинку.

заробити мамам в декреті

Друк на футболках: цікаво та прибутково

Ви малюєте цікаві ілюстрації та завжди мріяли створити власну лінію одягу? Настав час реалізувати цю ідею. Щоб створювати принти на футболках, вам знадобиться хороший термопрес, футболки різних розмірів (їх вигідно купувати оптом) та трохи вільного часу. Ви можете створювати футболки:

  • з фотодруком: клієнт надсилає вам своє фото, а ви виготовляєте футболку з таким зображенням;
  • з індивідуальними авторськими принтами;
  • з різноманітними написами.

Перевага такого бізнесу — невеликий стартовий капітал. Адже створювати футболки можна спочатку вдома, маючи лише необхідне обладнання. А потім, коли справи підуть добре, бізнес можна масштабувати.

Зверніть увагу: маючи у власному арсеналі термопрес, ви можете друкувати не лише на текстилі, а й на виробах з кераміки. Наприклад, створювати на продаж принтовані чашки та інший посуд.

Вишивання — вигідний заробіток для мам в декреті

Вишиванки, одяг з орнаментом для діток, вишивані скатертини та інші предмети домашнього текстилю — на всі ці товари існує великий попит. Створюючи їх власними руками, ви не лише отримуєте заробіток в декреті, а й можете реалізовувати власний творчий потенціал, втілювати найцікавіші ідеї, експериментувати.

Ще один спосіб заробітку на вишиванні — це вишиті портрети. Адже їх із задоволенням купують для себе чи на подарунок близьким. На початках, вишивати можна вручну. А потім — придбати вишивальну машину, яка допоможе оптимізувати процес та виготовляти одяг більш солідними партіями. Сучасне обладнання дозволяє зберігати зображення у пам’яті, автоматично підбирати кольори, створювати складні орнаменти автоматично — легко й швидко.

Сподіваємося, тепер ви зможете обрати, чим зайнятися в декреті. Та використовуватимете час з інтересом та користю, зможете оптимізувати власні творчі здібності й заробити бажану суму коштів.

Порада наостанок: просувати новостворений бізнес ви можете онлайн — наприклад, створивши сторінку у Facebook або Instagram. Хороші фото робіт, цікаві пости та відгуки від задоволених клієнтів працюватимуть на вас.

За корисні та цікаві матеріали для статті дякуємо ТМ Рікома — офіційному представнику американської компанії з виробництва вишивальних машин RICOMA.

- Advertisement -
- Advertisement -