Про сімейний відпочинок в Карпатах в TAOR Karpaty Resort & Spa

- Advertisement -

Карпати асоціюються з безкрайніми лісами, свіжим повітрям та неймовірними краєвидами.

Тому, підбираючи варіанти для сімейного відпочинку з дітьми в Карпатах, важко буде знайти ліпше місце, чим TAOR Karpaty Resort & Spa, який декілька років поспіль визнавався  найкращим еко-готелем України.

Готель розташований у Львівській області, за 30 км від відомого бальнеологічного курорту Трускавець, на березі річки Стрий у долині, оточеній горами. Вже представили ці мальовничі краєвиди?  Чи варто говорити про те, що Карпати є просто неймовірним регіоном, і сімейний відпочинок з дітьми тут можна провести зі своїм власним колоритом та найцікавішими особливостями. На території Західної України, в Карпатах, існує справді величезна кількість найцікавіших просторів, де дуже цікаво побувати. Найпрекрасніше тут полягає в тому, що туристична інфраструктура тут досить розвинена.

Сімейний відпочинок в Карпатах з дітьми на сайті taor.com.ua.
Сімейний відпочинок в Карпатах з дітьми на сайті taor.com.ua.

Здебільшого, на Карпатах розташовуються різноманітні готелі та туристичні комплекси, які чудово інтегровані на горбистій території та є ніби частиною загального простору, а не просто якоюсь відгородженою територією для туристів. Відмінним прикладом є база відпочинку TAOR Karpaty Resort & Spa. На сайті taor.com.ua можна більше ознайомитися з пропозиціями по сімейному відпочинку.

Для розміщення готель пропонує можливість оселитися у невеликих та затишних котеджах, виконаних відповідно до сучасних трендів нешкідливого будівництва, або заселитись у комфортні апартаменти. Для чого б ви не приїхали, будь то будь-який захід або спокійний відпочинок з дітьми, TAOR Karpaty Resort & Spa завжди зможе гарантувати вам чудовий відпочинок та ідеальні умови.

Час повертатися до природи: готель TAOR Karpaty Resort & Spa.

Цією красою можна насолоджуватися, виходячи вранці на балкон свого номера або прогулюючись по території комплексу. На території готелю, крім сучасних номерів та котеджів, побудованих виключно з еко-матеріалів, розташовується медичний spa-комплекс, бювет, ресторан-колиба, зона розваг для дітей та екстрим-парк.

В основі оздоровчих та косметологічних програм готелю TAOR Karpaty Resort & Spa лежить індивідуальний комплексний підхід, що гармонійно поєднує оздоровчі процедури та релакс. Також тут можна розслабитися, попарившись у карпатській лазні та чані. Також у spa-центрі готелю можна насолодитися різними видами косметологічних процедур, обгортань, масажів та навіть ванною Клеопатри.

Не можемо не відзначити екстрім-зону готелю, яка пропонує різноманітні види активного та спортивного відпочинку. Ви можете вибрати політ на повітряній кулі, прогулянку в гори, катання на конях, стрілянину з лука або відвідування квест-кімнати. Але перше місце по популярності серед послуг посідає джипінг та катання на квадроциклах. Якщо ви любитель екстремального відпочинку – ці розваги є обов’язковими для знайомства з Карпатами. А незабутні враження ви обов’язково отримаєте, не сумнівайтесь!

- Advertisement -
- Advertisement -