Складський облік – чому його автоматизація так важлива для бізнесу

- Advertisement -

Напевно, ні для кого не секрет, що якщо автоматизувати бізнес-процеси, зокрема складський облік, то це значною мірою полегшить роботу власникам бізнесу.

Може здатися, що ведення обліку товарів на складі не зв’язане з особливими складнощами, що зробити це можна і самотужки. Здається, що підрахувати товари, витрати на них, закупівлі та продажі не так уже й складно. Тому багато хто ще «затримався» в Google таблицях, або підприємці використовують для цього блокнот.

Але ці методи навряд чи дозволяють розвивати бізнес таким чином, щоб бізнес був прибутковим, і справа отримувала нові перспективи. Адже навіть якщо є невелика кількість товарів чи невеликий колектив, все одно можуть виникати деякі складнощі, коли доводиться вести складський облік. Регулярно з’являються нові товари, приходять на роботу нові співробітники, відкриваються нові точки продажу.

Якщо власник бажає, щоб його бізнес розвивався, тоді потрібні сучасні автоматизовані системи складського обліку товарів. HugeProfit – це українська розробка SaaS-сервісу, який уже зарекомендував себе зручним, простим та захищеним рішенням, що дає змогу організувати складський облік. Крім обліку залишків товару, в програмі HugeProfit можна контролювати продажі та наочно відображати доходи та витрати. HugeProfit все частіше використовують на заміну програм російської розробки, це українский аналог мой склад, інтернет-сервісу для управління торгівлею. Сервіс Мой Склад роками використовували у нас для автоматизації обліку товарів, продажів та закупівель.

HugeProfit – український аналог Мой Склад на сайті h-profit.com.
HugeProfit – український аналог Мой Склад на сайті h-profit.com.

Але, з огляду на нинішню ситуацію стає важливим знайти на заміну сервісу Мой Склад гідний аналог, але української розробки. Сервіс HugeProfit доступний у вигляді веб-версії, також для його використання можна встановити додаток на Android. Це гідний український аналог на заміну програми Мой Склад російської розробки.

Докладніше ознайомитися з сервісом обліку товарів можна, перейшовши за посиланням на офіційному сайті h-profit.com, де представлена ​​вся актуальна інформація.

Можливості програми HugeProfit для складського обліку.

Використовуючи цю програму, власник бізнесу отримує такі можливості:

  • Вести облік товарів у всіх деталях;
  • Займатися резервацією товарів;
  • Проводити оформлення доставки та повернення товарів;
  • Друкувати цінники та чеки;
  • Проводити фільтрацію товарів;
  • Забезпечувати доступ співробітникам, які можуть мати різні права доступу;
  • Переміщувати товари з одного складу в інший;
  • Проводити генерацію звітів та керувати процесом роботи, використовуючи мобільний додаток.

Все це стає можливим для тих, хто вирішив використовувати програму під власні потреби бізнесу. Автоматизуючи складський облік, можна вести облік товарів, не витрачаючи на це зайвого часу та сил. Програма дозволяє здійснювати всі процеси по обліку просто і швидко. Враховуючи, що в бізнесі час – це гроші, то програма дозволяє серйозно заощадити і отримати прибуток.

Проста програма без хитромудрих термінів.

HugeProfit все частіше використовують на заміну програм російської розробки, це українська програма обліку товарів і для управління торгівлею. Програма є максимально простим способом вести складський облік та облік із фінансів, що дуже зручно для малого бізнесу. Це хороший спосіб взяти свою справу під повний контроль та зробити вирішення завдань максимально простим. Ведіть складський облік, товарний облік, фінансовий облік.

Тут не використовуються складні терміни з бухгалтерії, так що користуватися сервісом можуть навіть продавці-початківці. Контролюйте відправки, аналізуйте канали продажів, враховуйте клієнтів та інше. Все це є доступним у простому інтерфейсі, який зрозумілий навіть новачкові. Якщо так вийшло, що чогось не вистачає в сервісі, тоді завжди можна звернутися до служби підтримки, і там допоможуть вирішити проблему.

- Advertisement -
- Advertisement -