Чому собаці варто іноді давати ласощі?

- Advertisement -

Ласощі для собак найчастіше використовуються для заохочення собаки за бажану поведінку.

Не буде перебільшенням сказати, що собака – справжній друг сім’ї, він бере участь у нашому житті, ми піклуємося про нього іноді навіть краще, ніж про себе, і хочемо, щоб він почував себе чудово. Зрозуміло, що кожен із нас, власників собак, тим чи іншим чином нагороджує свого собаку. Одна з найкращих нагород для нашого вихованця – це смачна їжа. Чи завжди ми вибираємо натуральні та корисні ласощі для собак?

В інтернет-магазині можна купити різноманітні ласощі для собак Nature’s Protection на сторінці сайту naturesprotection.com.ua. Тут пропонують корми високої якості від європейського бренду Nature’s Protection. Міжнародні експерти у галузі кормів для домашніх тварин, ветеринарної допомоги та виробничих технологій співпрацювали, щоб створити інноваційну лінійку кормів і ласощів для собак Nature’s Protection.

Вибирайте натуральні ласощі для собак.

Ласощі для собак Nature's Protection на сайті naturesprotection.com.ua.
Ласощі для собак Nature’s Protection на сайті naturesprotection.com.ua.

Якщо закуски призначені для вашого собаки, вибирайте найнатуральніші з можливих ласощів на сайті naturesprotection.com.ua. Склад ласощів має бути простим, коротким та зрозумілим. Ласощі для собак найчастіше використовуються для навчання трюкам або заохочення собаки за бажану поведінку протягом дня. Якщо змішати різні делікатеси, ви зробите такий спосіб нагородження привабливішим. Собака, яка не знає, чи отримає вона цього разу менш смачний шматок або зможе «виграти» щось суперсмачне, отримає набагато більше задоволення від дресирування. Собаки, як і ми, люблять сюрпризи!

Власники собак та кішок все частіше свідомо вибирають корм для своїх вихованців. В останні роки збільшився відсоток людей, які читають харчові композиції та обирають продукти з високим вмістом м’яса. Все менше людей годують своїх вихованців недорогою їжею (найчастіше доступною у великих супермаркетах). Виходить, що господарі все краще і краще дбають про харчування свого вихованця, і те саме стосується і ласощів. На задоволення собак, господарі обирають як нагороду натуральні делікатеси, і сьогодні ми розглянемо різноманітність цього здорового раціону.

Чому собаці варто давати ласощі?

З погляду поведінки тварин нагороди необхідні і навіть незамінні собак. Вони покращують самопочуття, допомагають у навчанні та зміцнюють стосунки між господарем та собакою. Закуски для собаки – це не лише їжа, а й нагорода, що викликає викид гормонів щастя у мозок! Тож можна сміливо сказати, що смачні ласощі приносять пухнастому другові справжню і чисту радість.

У ситуації, коли ми щодня даємо собаці бонус до їжі, крім основної їжі, ми повинні усвідомлювати, що склад таких ласощів так само важливий, як і сама їжа! Варто давати собаці якісні ласощі з перевірених джерел та з гарним, простим складом.

- Advertisement -
- Advertisement -