Нові колекції від Vivons – які переваги?

- Advertisement -

Сексуальність чи благородна жіночність — тільки тобі обирати, якою бути сьогодні.

Нові колекції завжди об’єднують ці дві сторони філософії бренду. Дизайнери намагаються догодити жінкам у їхньому нелегкому виборі. Адже кожна хоче випромінювати сексуальність, але не виглядати вульгарно. І можемо з упевненістю сказати, що з брендовим одягом Vivons це вийде. Витончене почуття стилю, внутрішня сексуальність та романтичність – це все, що поєднується у жінці у стилі Vivons.

Український жіночий одяг пропонує бренд Vivons, класичні костюми, сукні нижче колін, вироби з екошкіри – основні бестселери бренду. Прихована сексуальність – це девіз бренду Vivons. Звичайно ж, тут не міняють улюблений матеріал — екокошкіра залишається фаворитом. Нарешті нові технології дозволяють створювати справді якісний аналог натуральному матеріалу. Екошкіра нічим не відрізняється в носінні, має ідентичну внутрішню поверхню, а також дозволяє віднести бренд Vivons до сегменту ECO-friendly.

Нові колекції від Vivons – які переваги?

Vivons жіночий брендовий одяг на сайті vivonsofficiel.com.
Vivons жіночий брендовий одяг на сайті vivonsofficiel.com.

Улюблений матеріал знайшов своє застосування в зухвалій частині колекції Vivons, де представлені байкерські штани, жилетки, спідниця пліссе, топи зі вставками з екошкіри та корсетні сукні. Не обійшлося і без трендового вінілу — тут зробили акцент на спідниці та легінсах. Така деталь у твоєму луку зробить образ таким, що максимально запам’ятовується.

Чуттєвіший бік колекції — це пальто з преміальної вовни та невагомі блузи з легкої напівпрозорої тканини з мерехтінням, які нададуть образу романтики та загадковості. Також дизайнери не забули про всю улюблену костюмну лінійку і додали в асортимент корсет і неймовірно стильний укорочений піджак.

Яка основна концепція бренду, що таке VIVONS зараз? На погляд дизайнерів, щоб показати свою жіночу сексуальність, не варто одягати на себе спідницю завдовжки 10 см від пупка та оголювати груди. Тут створюють класичні костюми, в яких жінки в оверсайз піджаках і вільних штанах виглядають дійсно красиво, жіночно і при цьому не вульгарно.

Якщо комбінувати костюм із корсетом та червоною помадою на губах – це стильно та сексуально. Ми впевнені, що жінка VIVONS ніколи не залишиться непоміченою. Це колекція про всіх жінок. Адже у кожної індивідуальний смак і характер і модельєри добре знають, що ці вироби знайдуть відгук у серці будь-якої жінки. Vivons – це про тебе. З хорошим брендовим жіночим одягом можна бути сильною, незалежною та різною щодня.

Будь унікальною разом з Vivons!

- Advertisement -
- Advertisement -