Послуги стоматологічної клініки Amel Dental Clinic, які переваги

- Advertisement -

Огляд стоматологічної клініки Amel Dental Clinic.

Красива посмішка – запорука успіху. Лікарі – стоматологи, які використовують у медичній практиці сучасні методи та технології, допоможуть надати впевненості у собі та зробити вашу усмішку бездоганною.

Amel Dental Clinic – перша українська стоматологічна клініка, яка отримала міжнародну акредитацію Medical Dental Group. Професійне обладнання, впровадження Digital technology дозволили центру вийти на новий медичний рівень комфорту та безпеки. Стоматологія Amel Dental Clinic давно відійшла від застарівших способів лікування, колектив завжди готовий надати професійну допомогу – подолати нав’язані страхи та бар’єри.

У своїй роботі фахівці використовують сучасні способи та інноваційні технології – комп’ютерну діагностику, цифрове 3D сканування зубів, 3D-друк, імплантацію зубів, діагностику прикусу T-Scan. Стоматологія надасть вам повний список послуг та якісне обслуговування. В стоматологічній клініці Amel Dental Clinic нарощування зламаного зуба використовується як один з методів реставрації зубів. При частковому руйнуванні зубної коронки в стоматології використовуються різні способи реставрації. При мінімальному пошкодження лікар може запломбувати зуб. А при більш серйозних дефектах проводиться нарощування зламаного зуба. Реставрація шляхом нарощування зуба здійснюється або з використанням фотополімера, або протезуванням.

 

Нарощування зламаного зуба на сайті ameldental.com.
Нарощування зламаного зуба на сайті ameldental.com.

Послуги стоматологічної клініки Amel Dental Clinic.

Amel Dental Clinic пропонує широкий перелік послуг пацієнтам, багато напрямків досить складно знайти в інших медичних центрах:

  • лікування зубів – за допомогою інноваційного обладнання лікарі з’ясовують початкову причину дефектів та оперативно їх усувають;
  • хірургія – практикуються такі методи лікування: операції з видалення зубів, встановлення імплантатів;
  • протезування – процедура для всього зубного ряду незалежно від складності та віку пацієнта;
  • ортодонтія – процедура дозволяє усунути проблему викривлених зубів або неправильного прикусу;
  • дитяча стоматологія – не потрібно боятися за психологічний стан дитини, фахівці даного напрямку швидко знаходять підхід до малюка, тому лікування відбувається без сліз та істерик;
  • пародонтологічний центр – сучасні методики дозволять вилікувати ясна та ротову порожнину.

Звертайтеся лише до спеціалізованих медичних закладів, які надають лікувально-профілактичні послуги на високому рівні.

Переваги Amel Dental Clinic.

Команда – професіоналів готова надати лікування без больових відчуттів на найвищому рівні. Клініка оснащена новим, інноваційним обладнанням, це дозволяє пройти повну діагностику ротової порожнини та визначити найкращий метод лікування.

Стерильна чистота, відповідність міждержавним стандартам, гарантія на надані послуги ще раз підтверджує професіоналізм та любов до обраної професії.

- Advertisement -
- Advertisement -