Про донорство яйцеклітин – базовий список плюсів і мінусів

- Advertisement -

Кожен рік тисячі дітей народжуються у вдячних сім’ях завдяки допомоги донорів яйцеклітин.

Сім’ї вибирають роботу з донорами яйцеклітин з різних причин, частіше всього тому, що багато пар борються з безпліддям. Незалежно від причини вибору донора яйцеклітини, у всіх цих родин є одна загальна риса: вони дуже хочуть, щоб у їхньому житті з’явилася дитина. Ось де, може прийти на допомогу потенційний донор яйцеклітин.

Донорство яйцеклітин є корисним і прекрасним подарунком для сімей, які в силу різних причин не можуть завести дитину, але дуже бажають це зробити. Про анонімне донорство яйцеклітин на сторінці сайту https://lvivyanka.info/uk/articles/anonimne-donorstvo-yajczeklityn можна прочитати цікаву і корисну статтю.  Портал lvivyanka.info регулярно публікує цікаві статті і корисні поради на самі популярні теми.

Про анонімне донорство яйцеклітин на сайті lvivyanka.info.
Про анонімне донорство яйцеклітин на сайті lvivyanka.info.

Донори яйцеклітин – невід’ємна частина багатьох сімейних подорожей на шляху до батьківства. Ці дивовижні жінки проходять процедуру вилучення власних яйцеклітин для використання іншою родиною. Потім ці яйцеклітини імплантують або передбачуваній матері, або сурогатній матері для запліднення.

Кому підходить  донорство яйцеклітин?

Якщо ви хочете допомогти іншій родині привести в їх сім’ю дитину з допомогою донорства яйцеклітин, то можна звернутися в спеціалізовану клініку. Тепер є багато програм, які підтримують сім’ї, сурогатних матерів та донорів яйцеклітин на кожному етапі шляху, від подачі заяви до народження. В спеціалізованих закладах будуть раді допомогти розібратися в усіх подробицях цього процесу – захоплюючої і особливої участі в якості донора яйцеклітин.

Важливо відзначити, що, хоча бути донором яйцеклітин є корисним і особливим для багатьох жінок, це також величезне фізичне та емоційне зобов’язання. Тому важливо, щоб жінки, які розглядають це питання, ретельно вивчили всі особливості, та вирішили, чи є це найкращим вибором для них. Незважаючи на безліч переваг донорства яйцеклітин, це підходить не всім.

Якщо ви не визначилися, читайте далі. Ми склали для вас базовий список плюсів і мінусів донорства яйцеклітин. Це може допомогти уточнити ваше рішення.

Плюси донорства яйцеклітин.

  • Ви робите добру справу

Люди, які борються з безпліддям, у результаті часто страждають емоційно. Глибоко бажати дітей і бути біологічно нездатним зробити це може бути дуже болісно. Ставши донором яйцеклітин, ви допоможете втілити в життя мрії сім’ї і покласти край усій цій болю і боротьби. Це неймовірно корисний подарунок для іншої сім’ї, і більшість донорів яйцеклітин несуть цю радість з собою на все життя.

  • Вам платять (багато!)

Усі донори яйцеклітин отримують солідну компенсацію за свій внесок. Крім цього платежу, донори яйцеклітин також отримують повне відшкодування всіх своїх витрат, пов’язаних з донорством.

  • Ви (потенційно) вирушите в подорож

Багато донорів яйцеклітин їдуть в інші країни для процедур.

  • Ви можете розвивати тривалі стосунки

У деяких випадках донори яйцеклітин подружилися зі своїми майбутніми батьками і залишаються поруч з родиною по мірі росту дитини. Це особливі відносини, якими дорожать багато донорів яйцеклітин.

  • Ви дізнаєтеся більше про себе

Ставши донором яйцеклітин, ви багато дізнаєтеся про себе! Створення профілю бази даних та інтерв’ю з сім’ями дадуть можливість подумати про те, хто ви і як ви визначаєте себе. Ви також дізнаєтеся багато нового про своє фізичне і психічне здоров’я: усі донори проходять ретельне (і повністю оплачуване) медичне і психологічне обстеження перед циклом.

Мінуси донорства яйцеклітин.

  • Це складний процес

Процес донації яйцеклітин досить складний: донори будуть проходити ретельний скринінг, щодня вживати ін’єкційні препарати і перебувати під пильним наглядом лікарів. Для деяких донорів це непосильно.

  • Це може бути емоційно складним

Хоча донорство яйцеклітин є корисним і прекрасним подарунком, воно може бути складним. Після вашої пожертви у світі з’явиться дитина, біологічно зв’язана з вами, але не з вашою родиною. Хоча для багатьох це нормально, деякі вважають це занадто емоційно складним для продовження.

Але переваг все-таки більше, і кожен рік тисячі дітей народжуються у вдячних сім’ях завдяки допомоги донорів яйцеклітин.

 

- Advertisement -
- Advertisement -