Що потрібно знати кондитеру початківцю

- Advertisement -

Кондитерське мистецтво таїть багато складнощів, проте при сумлінному підході може стати не просто захоплюючим хобі, а й успішним бізнесом. Торти та випічка з якісними інгредієнтами, продуманим поєднанням смаків та незвичайними варіантами прикрас не перестають користуватися попитом, незважаючи на те, що в сучасних магазинах представлена величезна кількість продукції. За цими чинниками перш ніж зробити випічку справою свого життя, корисно ретельно підготуватися до майбутньої діяльності.

Важливо приділити увагу товарам для кондитера

Обладнання для випікання – це основа успіху. Дехто вважає витрати на якісний інвентар для кондитера необґрунтованим, проте це зовсім не так. Сучасне обладнання дозволяє мінімізувати зусилля на кухні та економити час. Наприклад, якісна форма для випікання або силіконовий килимок допоможуть уникнути прилипання чи підгорання готового виробу.

В результаті:

  • знижуються витрати на “невдалі” кулінарні експерименти;
  • підвищується продуктивність роботи кулінара;
  • технологія виробництва тортів та випічки стає досконалим та відпрацьованим процесом.

Перед початком кулінарної діяльності корисно провести ревізію інвентарю, позбутися застарілих та громіздких форм для випікання, незручного посуду, лопаток тощо, після чого звернути увагу на асортимент товарів для кондитера на zt.net.ua.

Підбір інгредієнтів

Від якості інгредієнтів залежить смак готового виробу. Тому на склад майбутнього торта чи випічки слід звернути особливу увагу. Необов’язково використовувати «фермерські» яйця та вершкове масло, самостійно збивати вершки та готувати пелюстки мигдалю. Сучасні виробники пропонують суміші (премікси) з якісних інгредієнтів, а також ягоди та фрукти, які дозволяють отримати гарантовано смачний та гарний виріб, наприклад, високий бісквіт чи апетитні мафіни.

Добавки, покращувачі та барвники – також важлива складова торта, який має бути не лише смачним, а й естетичним. Використання натуральних барвників (соку ягід та фруктів) обмежує палітру кольорів, тому їх якісні штучні аналоги часто є оптимальним рішенням для професійного кондитера.

Рецептура

Вибір рецептів залежить від попиту споживачів, який змінюється рік у рік. У кондитерській справі, як і в модній індустрії, також є тренди, які корисно відстежувати.

Сьогодні найпопулярнішими є рецепти тортів з мастикою та марципанами, топінгами та ягодами. Високим залишається попит на «низькокалорійні» рецепти, а це означає, що актуальний вибір на користь фруктових наповнювачів, мастики з маршмеллоу та інших виробів замість традиційного масляного крему або жирних вершків.

Класичні рецепти випічки користуються популярністю серед представників старшого покоління, наприклад, торти “Ленінградський” або “Прага”. Асортимент спеціалізованих кондитерських магазинів  дозволяє спростити випікання таких виробів. Наприклад, кондитерська глазур «Захеркрем» успішно застосовується для прикраси шоколадних бісквітів для тортів «Прага» або «Захер».

Кондитерські прикраси

Гарні прикраси – це важливий елемент кондитерського виробу, який дозволяє зробити його частиною святкової програми на весіллі чи ювілеї. Високо потрібні такі оригінальні рішення, як композиції з фігурок, прикраси з мастики, малюнки за допомогою спеціальних пристроїв. Кондитеру достатньо придбати кілька вирубок, штампів та трафаретів, які стануть основою для творчості. Фарбування мастики, нанесення блискіток, створення квітів – все це відкриває нескінченні можливості для талановитого майстра.

- Advertisement -
- Advertisement -