Як вибирати і купувати якісні шини б/у

- Advertisement -

Вживані шини – чи варто їх купувати і на що треба звертати увагу при виборі.

Кожен рік зі зміною сезону автолюбителям доводиться міняти гуму на своїх машинах. Це обов’язкова процедура, адже від неї залежить безпека водія і його пасажирів. Сьогодні особливо вигідно купувати бу шини, але їх потрібно правильно вибирати.

Як вибирати і купувати якісні шини б/у.

Така покупка стає актуальною в нинішній економічній ситуації. Шини бу можна купити в інтернет-магазині “Євроколесо”. На сайті eurokoleso.com.ua можна придбати резину бу, яка буде відповідати всім вимогам безпеки та має низький відсоток зносу. Якщо ви купите б/у шини в магазині “Євроколесо”, то можете бути впевнені, що тут подбають про те, щоб ви і ваша сім’я відчували себе комфортно і безпечно у своєму автомобілі.

Купити резину бу на сайті eurokoleso.com.ua.
Купити резину бу на сайті eurokoleso.com.ua.

Ціна шин б/у значно нижче, ніж нових покришок. При цьому є можливість знайти якісну гуму, яка повністю виправдає фінансові витрати. Перш ніж купити шини б/у, необхідно визначитися з кількома параметрами:

 • Сезонність – гума буває зимовою, літньою, всесезонною;
 • Умови експлуатації – для їзди по неякісному покриттю потрібна резина б/у з особливим протектором;
 • Розміри визначаються моделлю автомобіля;
 • Бренд – популярність виробника впливає на вартість шин б/у.

Щоб купити шини б/у хорошої якості, варто звертатися до перевіреного продавця. Магазин “Євроколесо” пропонує безліч моделей шин для зими і літа. Це прекрасна можливість купити шину б/у недорого і отримати надійну резину з протектором 6-8 мм. В каталозі кожен знайде варіант, який підходить за всіма характеристиками. А якщо виникли сумніви, завжди можна звернутися до співробітників магазину за консультацією.

Б/у шини можна купувати, якщо знайти хорошу модель.

Покришки з великим зносом не треба купувати, вони швидко прийдуть в непридатність, машиною буде важче керувати. Якісну бу резину можна купити в інтернет-магазині “Євроколесо”. На сайті eurokoleso.com.ua можна купити резину бу, яка буде відповідати всім вимогам безпеки та має низький відсоток зносу. Якщо ви купите б/у шини в магазині “Євроколесо”, то можете бути впевнені, що тут подбають про те, щоб ви і ваша сім’я відчували себе комфортно і безпечно у своєму автомобілі. Розповідаємо, на що звернути увагу при виборі б/у шин.

 • Виробник шин

Старі покришки від маловідомих фірм краще не вибирати. Навіть нові шини від таких виробників швидко зношуються. У старому вигляді їх можна брати тільки у хорошому стані, але знайти такі складно. Краще вибирати шини від відомих виробників.

Преміальні шини випускають компанії:

 • Michelin,
 • Continental,
 • Goodyear,
 • Bridgestone,
 • Pirelli,

Шини від преміальних виробників служать довше, тому їх можна купувати в уживаному стані

 • Малюнок протектора

Шини продають комплектами, парами або поштучно. Краще брати покришки з однієї серії і від одного виробника. Навіть з преміальними шинами з різних моделей машина буде гірше гальмувати і стане менш стійкою. Шини повинні бути з однаковим малюнком протектора

 • Рік випуску

Середній термін служби шин — 7 років. Після 8-го року їзди на покришках з’являються тріщини, а гума стає жорсткішим, навіть якщо машиною користувалися рідко і шини виглядають новими. Таку шину легко пошкодити, а машиною складніше керувати. Ще підвіска стає жорсткішою, їздити некомфортно, в салоні відчуваються удари на будь нерівній поверхні.

Рік випуску виробник вказує на боковині покришки чотирма цифрами: номер тижня і рік. Якщо вирішили взяти шини Runflat, термін зносу має бути не більше 4 років. Шини з технологією Runflat жорсткіше звичайних. Якщо вони сильно зношені або їм пішов 5-й рік, машина буде нестійкою, на нерівній дорозі буде сильно трясти.

 • Знос протектора

Знос шин визначають за контрольними мітками. Якщо глибина протектора зрівнялася з контрольними мітками, значить, шина повністю зношена. Не можна купувати шину, якщо протектор по висоті зрівнявся з міткою. У таких шин буде погане зчеплення з дорогою і поганий відвід води. З-за цього на мокрій дорозі машину може занести. Якщо зношена шина до корду, вона може лопнути на швидкості. На трасі безпеку їзди особливо залежить від стану шин.

 • Сліди серйозного ремонту

На шині не повинно бути слідів ремонту боковини. На внутрішній частині покришки не повинно бути латочок. Такі шини можуть пропускати повітря, їх доведеться ремонтувати. Можна брати шини зі слідами від джгута. Джгут ставлять у випадку ремонту невеликих пошкоджень, наприклад проколу від самореза. Після установки джгута шина не буде пропускати повітря, і це не впливає на керування машиною.

 • Порожні отвори від випавших шипів

На місці випавшого шипа залишається отвір. Якщо порожніх отворів стільки ж, скільки шипів, то шини купувати не можна, тому що вони не виконують свою функцію. Частина шипів може вилетіти, якщо зимові шини старі або машина часто буксувала. Такі покришки купувати не можна, у них погане зчеплення зі снігом і льодом, в погану погоду машину буде заносити.

На сайті eurokoleso.com.ua можна придбати резину бу, яка буде відповідати всім вимогам безпеки та має низький відсоток зносу.

- Advertisement -
- Advertisement -