Чому вам потрібно купувати перегляди на YouTube, щоб стати №1

- Advertisement -

Онлайн-відео зараз домінують у світі соціальних мереж.

Ми навіть можемо сказати, що відео мають більший вплив, ніж інший контент, коли йдеться про онлайн-маркетинг, і тому кожна команда інтернет-маркетингу захоче використовувати YouTube як засіб ефективного підвищення продажів.

2022 незабаром добігає кінця, і в міру наближення 2023 навколо YouTube багато ажіотажу. Ведуча у світі платформа потокового відео незабаром стане ще більш значимою з погляду каналів та користувачів, і творці контенту схвильовані. Однак є і багато побоювань, особливо у авторів, які тільки недавно запустили канали на YouTube. Справа в тому, що вони стикаються з великою конкуренцією з іншими каналами, які вже добре зарекомендували себе на платформі.

Щоб перемогти в конкурентній боротьбі, органічного зростання вже недостатньо, хоч би що вам не говорили. Звичайно, це важливо, щоб ви отримали якнайбільше переглядів. Так, це можливо за рахунок органічного зростання, але тільки якщо вам пощастить і одне із ваших відео стане вірусним.

Купівля переглядів на YouTube – один із найефективніших способів просування ваших відео. Купівля відтворень на YouTube у поєднанні з різними ефективними стратегіями, такими як оптимізація відео та покупка реклами на YouTube, забезпечать вашому відео правильну підтримку. Перегляди YouTube можна купити на сервісі Pilum24.com. Щоб подбати про просування, і швидко та якісно розкрутити свій відеоблог, буде вигідним скористатися сервісом Pilum24.com. Купити перегляди YouTube тут можна з переходами з рекламної мережі YouTube за допомогою Google Ads в форматі In-Stream чи Discovery.

Перегляди YouTube на сайті pilum24.com.ua.
Перегляди YouTube на сайті pilum24.com.ua.

Якщо скористатися послугами сервісу Pilum24.com, і купити перегляди YouTube, то це будуть якісні переходи, без ботів чи списання з України чи інших країн. Причому на першому етапі розвитку каналу доведеться накрутити перегляди на ютуб – природний приріст буде мінімальним та повільним. Звичайно, вдаватися до такого методу потрібно акуратно, щоби не отримати бан на платформі.

Ось деякі переваги покупки переглядів для покращення вашого каналу.

  • Вищий рейтинг у пошукових системах на YouTube та Google. Найбільш часто ігнорований факт полягає в тому, що перегляди на YouTube значно впливають на рейтинг вашого відео. Коли ви купуєте перегляди на YouTube для свого відео, це збільшує його рейтинг, пропонуючи користувачам більш високу позицію у списку рекомендованих відео на YouTube.
  • Збільшення числа конверсій із закликом до дії. Купівля переглядів на YouTube може збільшити обсяг органічного трафіку, що надсилається на ваше відео. Якщо ваше відео набере багато переглядів, це спонукає інших звичайних глядачів також переглянути вас і перейти за посиланнями, які вони можуть мати в описі, що підвищить прибутковість вашого відео.
  • Це дає вам час зосередитись на інших речах: збільшення кількості відтворень на YouTube лягає важким тягарем на ваші плечі. У вас є більше часу, щоб зосередитись на інших стратегіях, таких як якість контенту та інші області вашої маркетингової кампанії.
  • Залучайте органічних глядачів: у людей є поширена думка, що «якщо ніхто більше не дивиться відео, чому я маю витрачати свій час на його перегляд?» Збільшуючи кількість переглядів, ваше відео буде гідним перегляду і, отже, приверне органічну увагу аудиторії, яка дасть шанс вашому відео грати на повну.
  • Створення вашої соціальної довіри: коли людина бачить, що ваше відео має велику кількість переглядів, він заохочується і змушений хотіти переглянути та прослухати ваше повідомлення. Це має значення для створення репутації виробника якісного контенту. Ваш соціальний авторитет залежить від вашої популярності і ваші перегляди на YouTube дають вам це.

Якщо ви хочете випередити конкурентів, вам не слід зосереджуватись лише на своєму контенті. Вам потрібно просувати свій канал, комбінуючи різні стратегії, і покупка переглядів на YouTube – одна з тих речей, які можуть допомогти вам досягти успіху. Чого ти чекаєш? “Кожна секунда на Ютубі на рахунку”.

- Advertisement -
- Advertisement -