Ручні пилососи Rowenta

- Advertisement -

Rowenta — світовий бренд побутової техніки, відомий якісним обладнанням та інноваційними технологіями. У лінійці техніки Rowenta є ручні пилососи, які вирізняються високою якістю та ефективністю у вирішенні щоденних завдань споживачів.

Переваги акумуляторних пилососів

Акумуляторні пилососи — це високоефективний спосіб прибирання в будинку, квартирі або навіть в автомобілі. Вони легкі, портативні та зручні у використанні — мають тривалий час роботи і простоту зарядки.

Ручні пилососи бренду Rowenta (https://www.rowenta.ua/ДОГЛЯД-ЗА-ПОМЕШКАННЯМ/Ручні-бездротові-пилососи-handstick-Rowenta/c/cordless%2Bvacuum%2Bcleaners) ідеально підходять для видалення шерсті, грудочок і пилу з різних поверхонь, як підлога, дивани, килими, меблі та інші.

Rowenta RH9690WO
Rowenta RH9690WO

Наприклад, модель Rowenta RH9690WO оснащена мотором у 185 Вт, який забезпечить високу потужність всмоктування та ефективне видалення пилу і забруднень. Ручний пилосос оснащений ефективною системою фільтрації HEPA, яка забезпечує високу чистоту повітря під час роботи. У комплектацію входять такі насадки:

  • турбо;
  • щілинна;
  • для м’яких меблів (суха);
  • для полиць і плінтуса;
  • міні турбо;
  • для ламінату/паркету (волога).

що дає змогу використовувати її для чищення різних поверхонь.

Інша популярна модель Rowenta RH1238WO оснащена ефективним мотором потужністю 100 Вт, який забезпечує високий рівень всмоктування для видалення навіть найстійкіших забруднень.

Rowenta RH1238WO
Rowenta RH1238WO

Водночас регулятор рівня потужності забезпечує комфортну роботу на будь-якій твердій поверхні, не пошкоджуючи її. Часу автономної роботи до 60 хвилин — вистачить на прибирання як квартири, так і невеликого заміського будинку, а елегантний дизайн ручного пилососа матиме чудовий вигляд у будь-якому інтер’єрі.

Покращена система фільтрації HEPA затримає до 99,97% дрібних частинок пилу, запаху, спор цвілі та інших можливих алергенів. У комплектацію входять такі насадки:

  • щілинна;
  • для полиць і плінтуса;
  • для м’яких меблів (суха);

Купівля техніки Ровента з гарантією і доставкою по всій Україні

Ці та інші моделі вертикальних пилососів Rowenta можна придбати з розширеною гарантією в 10 років в офіційному інтернет-магазині Shop.rowenta.ua.

Купуючи ручний пилосос Ровента, ви отримуєте гарантію якості та упевненість у довгій і надійній роботі вашого нового помічника.

Також на сайті ви зможете знайти всі необхідні інструкції з експлуатації, порівняти відразу кілька моделей і вибрати ту, що найбільше підходить для вирішення своїх завдань.

Крім того, ви можете бути впевнені, що в разі виникнення будь-яких проблем або за потреби в консультації — ви завжди можете отримати швидку і якісну допомогу онлайн від консультантів Rowenta.

- Advertisement -
- Advertisement -