Мікрокредит як можливість швидкого отримання грошей на карту

- Advertisement -

Ввечері на вихідних ви потрапляєте у лікарню і вам конче потрібно купити ліки, або ви побачили у магазині той товар, що давно бажаєте придбати. Ці дві ситуації різні за змістом, але часто мають одну спільну рису – ви не маєте коштів на картці для оплати цих потреб.

Як взяти мікрокредит 24 на 7?

Рішення звернутися до банку здається найбільш логічним виходом з цього становища. Але виникають питання щодо часу роботи банку, вашої кредитної історії, можливості взагалі отримувати кредити без працевлаштування і у пенсійному віці. Далі можна подумати про друзів, які допоможуть знайти вихід, але це не для всіх і не кожного разу. А ось звернення до МФО гарантує майже 100% отримання мікрокредита у будь-який час доби за спрощеною схемою.

Швидке отримання коштів, не виходячи з дому

Якщо ви повнолітній громадянин України, у вас є паспорт, діюча банківська картка, телефон і доступ до інтернету, то ви відкриваєте посилання https://microcredits.com.ua на сайт «Мікрокредити» з десятком сервісів онлайн-кредитування, а потім подаєте заявку на отримання необхідної суми мікрокредиту. Бажано це робити до кількох сервісів, що значно збільшує можливість позитивної відповіді на ваш запит.

Після отримання заявки відбувається автоматична ідентифікація особи за даними з банку, картку якого ви надали, і вже через 3-5 хвилин ви отримуєте відповідь. Договір кредитування підписується через внесення цифр, отриманих за допомогою СМС, і вам на карту миттєво зараховуються гроші.

Миттєве зарахування грошей на карту після підтвердження заявки

Переваги такої послуги очевидні і приваблюють все більшу кількість клієнтів:

  • швидка обробка заявки;
  • мінімальна кількість необхідних документів і відсутність поручителя;
  • цілодобова робота сервісів;
  • миттєве зарахування грошей на карту;
  • надійне і безпечне зберігання особових даних на сервісі;
  • процентні ставки вказані в самій заяві, немає додаткових «прихованих» платежів.

Швидкий кредит онлайн – це вчасна фінансова допомога на вибраний вами термін та з прозорою процентною ставкою.

Варіанти та строки погашення мікрокредита

Сервіси онлайн-кредитування зацікавлені в розширенні клієнтської бази, тому вони видають кредити, незважаючи на погану кредитну історію, відсутність постійної офіційної роботи, або похилий вік клієнта. Є можливість різними способами погасити суму кредита.

Всі ці можливості діють і в воєнний час:

  • особистий кабінет на платформі системи кредитування;
  • онлайн-платежі через інтернет-банкінг;
  • готівкою у касі банку;
  • термінал самообслуговування.

Мікрокредити в МФО України – це перевірений, безпечний та швидкий варіант отримання грошей на банківську карту з різними відсотками та строками погашення.

попередня статтяУніверсальні плаття
наступна статтяРучні пилососи Rowenta
- Advertisement -
- Advertisement -