6 найкращих серіалів про підліткове кохання

- Advertisement -

6 найкращих серіалів про підліткове кохання

Перше кохання займає особливе місце в нашому житті: цей етап доросління відкриває безліч нових емоцій, переживань та почуттів, і саме тому тема знайшла відображення в десятках телевізійних шоу. На сайті наших партнерів “Файне місце: лайфстайл українською” ви знайдете добірку найкращих фільмів для підлітків про перші почуття, а в цій статті ми підібрали найпопулярніші серіали на цю тему.

“13 причин чому” (13 Reasons Why), 2017

Серіал, заснований на однойменному романі Джей Ешер. Він розповідає історію підлітка, на ім’я Ганна Бейкер, яка покінчила життя самогубством і залишила записи на касетах, де розкриває 13 причин, чому вона прийняла таке рішення. Серіал досліджує такі теми, як шкільне життя, дружба, насилля, депресія та суїцид, і змушує глядачів задуматися над важливістю підтримки та розуміння у підлітковому віці.

“Сексуальне виховання” (Sex Education), 2019

Британський комедійно-драматичний серіал розповідає про життя Отіса Мілберна, підлітка, чия мати працює сексологинею. Отіс, хоч і не має власного досвіду, вирішує відкрити консультування з сексуальних питань у школі та допомагає однокласникам з різними проблемами кохання та статевого життя. Серіал поєднує гумор, емоційність та справжність в підлітковому досвіді.

“Дивні дива” (Stranger Things), 2016

Американський науково-фантастичний серіал, події якого розгортаються в 1980-х роках у місті Гокінс, Індіана. Він розповідає про зникнення хлопчика, на ім’я Вілл та пошуки його друзями. У процесі розслідування вони натрапляють на таємничі сили, паралельний світ та надприродні явища.

“Рівердейл” (Riverdale), 2017

Серіал базується на коміксах про персонажів Арчі Комікс. Він розповідає про мешканців маленького містечка Рівердейл, де сталася загадкова смерть молодої дівчини. Серіал досліджує теми дружби, кохання, зради, сімейних та шкільних проблем. Він має елементи детективу, драми та трилера, що робить його захватним.

“В пошуках Аляски” (Looking for Alaska), 2019

Американський серіал базується на однойменному романі Джона Ґріна. Він розповідає історію Майлза Холтера, хлопця, який вступає до престижної школи-інтернату і зустрічає таємничу і складну дівчину Аляску Янг. Серіал досліджує теми першої любові, самоідентифікації, втрати та зрілості.

“Еліта” (Elite), 2018

Elite

Іспанський серіал про життя престижної приватної школи Лас Енкарнас. Він розповідає історію трьох звичайних підлітків, які отримують стипендію і починають навчання у школі для заможних дітей. У новому середовищі вони зіштовхуються з багатими та впливовими учнями школи, а також стикаються з коханням, ревнощами, інтригами та таємницями.

- Advertisement -
- Advertisement -