Чим краще крутити кудрі вдома

- Advertisement -

Ідея кардинально змінити образ та зробити кучері може прийти будь-якої миті. Не обов’язково чекати свята чи вечірки, щоб продемонструвати оточенню красиве укладання, тим більше, що можливостей для цього дуже багато. Зробити гарні кучері в домашніх умовах можна в різний спосіб.

Стильна завивка: як зробити акуратні локони

Накрутити волосся можна за допомогою спеціальних засобів (бігуді, папільйотки, обідок) і навіть без нього, використовуючи підручні матеріали та спеціальні засоби. Зробити красиві кучері допоможуть:

  • Невидимки. Волосся вимити та трохи підсушити, обробити лаком. Виділяючи тонкі пасма, накручувати їх на палець у вигляді мушлі, яку закріплювати за допомогою невидимки. Це відмінний спосіб зробити кучері на коротку зачіску.
  • Шматочки тканини. Зробити заготівлі з текстилю приблизно 3х10 см (для великих локонів вони мають бути більші). Вимите та злегка підсушене волосся розділити на пасма, кожне з яких накручувати на клаптик і закріплювати одинарним вузлом.
  • Паперові рушники. Спосіб аналогічний попередньому, але використовуються шматочки паперу. Його кінці надійно фіксуються після накручування чергового пасма.

як зробити акуратні локони

Можна також сплести 2–5 колосків. Цей варіант підходить тільки для довгої зачіски. Кожен із запропонованих способів дає змогу створювати красиві локони в домашніх умовах, але всі вони робляться на ніч. Якщо ідея стильної зачіски прийшла вранці абсолютно спонтанно, жоден із них не буде ефективним. На такі випадки доведеться купити стайлер для укладання волосся. З його допомогою можна зробити укладку за 15–30 хвилин.

Крутимо пасма в домашніх умовах: поради та правила

Навіть із довгих пасм можна досить швидко зробити красиві локони, якщо використовувати спеціальні прилади та дотримуватися порад досвідчених стилістів. Перша та найголовніша: для отримання найбільш стійких кучерів потрібно обов’язково вимити та підсушити волосся. Під рукою має бути зручний сучасний стайлер, купити який можна на Алло.Юа у Львові.

Дуже важливою є правильна підготовка волосся. Вона полягає в таких діях:

  • Обробити волосся кубиками льоду. Це надасть готовим локонам красивого блиску.
  • Використовувати термозахист. Обов’язкова умова для збереження здоров’я волосся. Із цією ж метою краще відмовитися від занадто сильно нагрівання стайлера. Оптимальна температура перебуває в межах 1800C.
  • Працювати гребінцем із рідкими зубчиками. Масажна щітка не забезпечить очікуваного ефекту.

Не варто забувати, що завивання гарячими інструментами робиться тільки на сухе волосся. Готові локони не потрібно розчісувати — красиве укладання необхідно забезпечити виключно руками. Гребінець можна використовувати тільки в тому випадку, якщо потрібно отримати трохи хвилясте волосся. Застосування стайлінгових засобів допоможе надовго зберегти природну красу створених у домашніх умовах кучерів.

- Advertisement -
- Advertisement -