Декілька причин, чому ви повинні приймати Омега 3 риб’ячий жир

- Advertisement -

Дефіцит Омега 3 може призвести до зниження імунітету та когнітивних функцій.

Існує незаперечна кількість доказів того, що споживання жирної риби корисне для здоров’я. Відомо, що це обумовлено вмістом у рибі омега-3 жирних кислот. Ці жирні кислоти омега-3 допомагають усім клітинам організму функціонувати належним чином. Також популярністю користуються добавки у вигляді олії чи капсул. Вони містять незамінні жирні кислоти омега-3, -6, -9 у зручній формі добавок. Так що є багато причин їсти жирну рибу, а гарною альтернативою для людей, які не люблять рибу або їдять її недостатньо часто, є риб’ячий жир у вигляді добавки.

Дефіцит омега-кислот може призвести до зниження імунітету та когнітивних функцій. Одним з найвідоміших і найефективніших джерелом корисних жирних кислот є Омега 3 риб’ячий жир. Компанія Perla Helsa пропонує якісний Омега 3 риб’ячий жир на сторінці сайту https://perlahelsa.ua/category/omega-3, тут в каталозі представлені натуральні та ефективні добавки для дорослих та дітей, які допомагають добре почуватися щодня. Для продукції Perla Helsa™ вибирають сировину, яка виробляється в країнах з високим рівнем екології, Омега-3 риб’ячий жир виробляють із риби дикого улову з Ісландії. Бренд Perla Helsa™ пропонує лише якісні природні продукти для здоров’я та краси з найвищим ступенем біодоступності.

Декілька причин, чому ви повинні приймати Омега 3 риб’ячий жир.

Користь для здоров’я від вживання омега-жирних кислот з риби включає:

  • Серцево-судинна система – жирні кислоти омега-3 значно знижують ймовірність серцевих захворювань. Одне з найважливіших досліджень за участю пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда, показало, що прийом риб’ячого жиру у добовій дозі 1 г протягом року знижує ризик смерті від серцево-судинних захворювань на 30%.
  • Психіка – дефіцит омега-3 та -6 жирних кислот сприяє численним психічним розладам. Обидві кислоти відіграють у неврологічних функціях організму. Огляд клінічного випробування показав, що симптоми депресії значно зменшувалися під час прийому омега-3.
  • Біль та запалення. Високоякісний риб’ячий жир багатий на омега-3 жирні кислоти, які регулюють запальну реакцію організму. Добавки риб’ячого жиру допомагають нормалізувати прозапальні фактори, які часто викликають біль та дискомфорт.
  • Шкіра – жирні кислоти омега мають сильні протизапальні властивості. Дослідження, проведене при споживанні риб’ячого жиру, показало значне зменшення симптомів атопічного дерматиту, тобто сверблячки, лущення та почервоніння шкіри. Було також показано, що ці жирні кислоти зменшують пошкодження шкіри, спричинене тривалим перебуванням на сонці.

Які переваги Омега-3 риб’ячого жиру?

Омега 3 риб'ячий жир купити на сайті perlahelsa.ua.
Омега 3 риб’ячий жир купити на сайті perlahelsa.ua.

Чим корисне вживання жирних кислот омега-3? Жирні кислоти омега-3 допомагають усім клітинам організму функціонувати належним чином. Вони є невід’ємною частиною клітинних мембран, допомагаючи забезпечувати структуру та підтримуючи міжклітинні взаємодії.

Хоча омега-3 важливі для всіх ваших клітин, вони у великих кількостях сконцентровані у клітинах ваших очей та мозку. Крім того, омега-3 жирні кислоти забезпечують організм енергією (калоріями) та підтримують здоров’я багатьох систем організму. До них відносяться серцево-судинна система та ендокринна система.

Які переваги Омега-3 риб’ячого жиру? Жирні кислоти є ланцюговими хімічними молекулами, що складаються з атомів вуглецю, кисню і водню. Атоми вуглецю утворюють основу ланцюга, а атоми кисню та водню приєднуються до наявних проміжків. Насичені жири іноді називають “поганими” або “нездоровими”, тому що вони підвищують ризик деяких захворювань, таких як серцеві захворювання та інсульт. Ненасичені жири (поліненасичені та мононенасичені) вважаються «хорошими» або «корисними», тому що вони підтримують здоров’я серця при помірному вживанні. Омега-3 як форма поліненасичених жирних кислот є більш здоровою альтернативою насиченим жирам в раціоні.

- Advertisement -
- Advertisement -