На що звертати увагу при виборі сімейного лікаря?

- Advertisement -

Перевагою центру сімейного здоров’я є можливість спостерігатися у одного лікаря всією сім’єю.

Коли варто звертатися до сімейного лікаря? Тут все просто: якщо турбує що завгодно – іди до сімейного лікаря. Він або призначить обстеження і лікування, або відправить до профільного фахівця на додаткове обстеження. У чому переваги сімейного лікаря?

 • Можливість спостерігатися у одного лікаря всією сім’єю
 • Висока ступінь довіри
 • Лікар бачить і враховує сімейні, соціальні, психологічні, генетичні чинники
 • Діти легше сприймають лікаря, який оглядає і маму з татом і бабусю з дідусем
 • Лікар дає рекомендації не тільки лікування, але і по профілактиці
 • Оптимізація лікування при великих обсягах призначень від декількох вузьких фахівців при поєднанні декількох хвороб у одного пацієнта (частіше це літні люди)

Медичний центр сімейного здоров’я та реабілітації «Геліос» в Дніпрі надає послуги сімейного лікаря для всієї родини. На сайті медичного центру https://helyos.com.ua можна більше дізнатися про переваги регулярних візитів до сімейного лікаря та проходження комплексних обстежень, які допоможуть зберегти здоров’я на довгі роки. В медичному центрі сімейного здоров’я та реабілітації «Геліос» завдяки сучасним засобам діагностики проблеми зі здоров’ям цілком можливо виявити на ранніх стадіях, коли лікування буде максимально ефективним.

Медичну допомогу для всієї родини в Дніпрі надає приватна клініка «Геліос».

Медичний центр сімейного здоров’я «Геліос» на сайті helyos.com.ua.
Медичний центр сімейного здоров’я «Геліос» на сайті helyos.com.ua.

Про здоров’я треба починати дбати з самого дитинства. Здоровий спосіб життя, помірні фізичні навантаження, загартування та правильне харчування – гарантія довгого та щасливого життя. Але часто люди згадують про це тільки після того, як зіткнутися з хворобами та нездужанням. Будь-яка хвороба розвивається поступово та не дає симптомів.

На що звертати увагу при виборі сімейного лікаря? Як і при виборі будь-якого лікаря потрібно звертати увагу на професіоналізм, відгуки, місце роботи (незважаючи на велику кількість компетенцій сучасна медицина ефективна тільки в умовах командної роботи), а головне – психологічну сумісність пацієнта і лікаря, що зазвичай з’ясовується на першому прийомі. Основа успішного співробітництва (а по-іншому не можна лікуватися, тільки спільно) – взаємна довіра і комфортне спілкування.

Величезний спектр медичних послуг пропонує приватна клініка “Геліос” у Дніпрі. На сайті медичного центру сімейного здоров’я та реабілітації  helyos.com.ua  Ви зможете записатися на прийом до лікаря або обрати сімейного лікаря, який готовий буде будь-коли прийняти пацієнтів як в клініці, так і виїхати за невідкладним викликом у разі серйозних відхилень зі здоров’ям. Сімейна медицина — це явище, яке прийшло до нас із США та країн Західної Європи. Знаючи історію сім’ї, лікарям значно простіше вибирати найефективніші методи лікування тих чи інших хвороб. Причому це стосується як дорослих, так і молодих пацієнтів.

Як можна одночасно розбиратися в лікуванні дитини і людини похилого віку? Широка освіта і великий різноманітний досвід роботи сімейних лікарів дозволяють знати і бачити загальні принципи хвороб. Постійне поточне підвищення кваліфікації, тісний професійний контакт з вузькими фахівцями дають чітке розуміння меж своєї компетенції.

Медцентр «Геліос» для всієї родини у Дніпрі пропонує величезний набір послуг. Тут працюють фахівці вузького та широкого профілю:

 • сімейні лікарі;
 • педіатри;
 • окулісти,
 • офтальмологи;
 • гінекологи;
 • хірурги,
 • онкологи та багато інших.

Лікарські кабінети центру обладнані за останнім словом науки та техніки. Так, при виявленні якихось підозрілих симптомів пацієнту запропонують пройти комплексну діагностику. Також тут функціонує власна лабораторія для аналізу біологічних матеріалів. Фахівці клініки займаються лікуванням широкого кола захворювань: від звичайної застуди або COVID-19 до онкології та хвороб серцево-судинної системи.

Пацієнту запропонують лікування на стаціонарі з повним курсом реабілітації у сучасних палатах під контролем кваліфікованого медперсоналу.  Сімейний лікар в умовах повномасштабного вторгнення ворогів в нашу країну має докладати ще більше зусиль для охорони здоров’я своїх пацієнтів. Саме тепер турбота про здоров’я, як фізичне, так і психічне, має вийти на перший план. Сімейний лікар в клініці «Геліос» — це спеціаліст широкого профілю. Його функції:

 • перша допомога при зверненні до клініки;
 • ведення історії хвороб;
 • направлення на діагностику та до фахівців вузького профілю;
 • оформлення усієї медичної документації, лікарняних.

Приватна клініка “Геліос” у Дніпрі пропонує величезний спектр медичних послуг.  Дізнатися більше про послуги та ціни на лікування у приватному медичному центрі «Геліос», а також записатися на першу консультацію можна на сайті helyos.com.ua.

 

- Advertisement -
- Advertisement -