УЗД вагітних у Львові: клініка «Urosvit» з турботою про ваше здоров’я

- Advertisement -

Вагітність – це надзвичайно відповідальний та важливий період в житті кожної жінки. Крім того, вагітність навчить вас цінувати та планувати свій час. Регулярне відвідування лікаря та проведення всіх необхідних досліджень, дозволяє вчасно виявити можливі ускладнення, які можуть виникнути під час виношування дитини. УЗД вагітності зробити можна у спеціалізованій клініці «UROSVIT». Саме тут можете отримати весь комплекс УЗД послуг за доступними цінами.

Переваги ультразвукової діагностики 

УЗД, яке призначають під час вагітності є безпечним інструментальним дослідженням, застосовується в акушерсько-гінекологічній практиці як планово, так і за показаннями. Таке обстеження відрізняється неінвазивністю та високою точністю отриманих результатів. Проводити УЗД вагітних можна у будь-які терміни вагітності, але спеціалісти визначають такі основні етапи:

  • Обстеження вагітних (І триместр).
  • Обстеження вагітних (ІІ-ІІІ триместр).

Крім того, в центрі «UROSVIT» можна провести УЗД при наявності багатоплідної вагітності: І триместр та ІІ-ІІІ триместр двійня. Основною метою, з якою проводять ультразвукове дослідження – є отримання точних відомостей, які дозволяють корегувати ведення вагітності з найкращим клінічним результатом для матері та майбутньої дитини.

Серед переваг УЗД вагітності можна виокремити:

  • Дотримання термінів планових УЗД вагітності дозволяє мінімізувати всі можливі ускладнення та гарантує народження здорового малюка.
  • Своєчасне та оперативне виявлення станів, що загрожують життю жінки та плоду при позапланових екстрених УЗД.

Усі перелічені фактори забезпечують отримання точного та детального результату, який необхідний акушеру-гінекологу для успішного ведення пацієнтки. Дослідження проводиться трансабдомінальним способом. Оптимальна кількість обстежень – по одному дослідженню на триместр, додаткові обстеження призначає лікар за показаннями.

Клініка сучасної урології та ультразвукової діагностики 

Записатися на прийом можна на сайті, скориставшись онлайн-формою. Фахівці клініки здійснюють лікування всіх типів урологічних захворювань. Центр урології також пропонує послуги УЗД різних органів з можливістю сканування 4Д датчиком. Лікарі-діагности мають солідний досвід роботи, тому швидко та якісно інтерпретують результати обстежень. Для запису достатньо зв’язатися з нашими операторами за телефоном або заповнити онлайн форму.

  • Діагностичне обладнання преміум-класу.
  • Кваліфіковані лікарі.
  • Доступні ціни на послуги.

Турбота про особисте та сімейне здоров’я – має особливе значення в житті людини. Тому слід обирати клініку, де центром турботи та професійного догляду будете ви та ваші рідні. Сучасна клініка «UROSVIT» – з турботою про головне!

- Advertisement -
- Advertisement -