Як стати донором яйцеклітини, і як діють донорські програми

- Advertisement -

Вимоги до донорів яйцеклітин. Етапи донорської програми.

Сьогодні, завдяки розвитку репродуктивних технологій, тисячі пар, які втратили надію завагітніти природним шляхом, стають батьками прекрасних здорових малюків. Однією з таких технологій є донорство яйцеклітин. До донорських ооцитів зазвичай вдаються у тих випадках, коли не можуть зачати дитину за допомогою власних яйцеклітин жінки. На якість яйцеклітин впливає багато причин — від проблем зі здоров’ям до ранньої менопаузи.

Часто пари вже пройшли курс лікування безпліддя, але безуспішно. Саме тому вклад донорів яйцеклітини такий важливий і цінний — вони дають абсолютно незнайомим людям шанс отримати довгождане батьківство. Про донорство яйцеклітини на сторінці сайту https://medicina.ua/presscenter/news/itm/10701/ можна прочитати цікаву і корисну статтю. Тут можна знайти всю необхідну інформацію про донорство яйцеклітини і про питання, які цікавлять потенційних донорів.

Як стати донором яйцеклітини, і як діють донорські програми.

Про донорство яйцеклітини на сайті medicina.ua.
Про донорство яйцеклітини на сайті medicina.ua.

Як знайти донора ооцитів? До питання вибору донора потрібно підійти максимально відповідально, адже від цього безпосередньо залежить успішність наступних вагітності і пологів. Посередником між майбутніми батьками і донором може виступити кваліфіковане перевірене агентство, яке захистить права обох сторін і забезпечить кращу медичний, юридичний та психологічний супровід. Тут є можливість стати донором яйцеклітини анонімно і при цьому зробити це під пильним наглядом досвідчених лікарів та інших фахівців.

Плюси донорства яйцеклітин. Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи підходить вам донорство яйцеклітин, розгляньте ці переваги процесу, який змінить як ваше життя, так і життя багатьох інших людей:

 • Благородна місія

Деякі майбутні батьки роками намагаються зачати дитину, і як ніхто інший мріють про народження малюка. Не у кожного є можливість зробити парі такий дивовижний подарунок, який вони ніколи не забудуть. Багато донорів яйцеклітин кажуть, що відчувають неймовірний рівень задоволення, знаючи, що їх праця допомагає іншим відчувати стільки радості.

 • Інформація про особисте здоров’я та фертильність

Протягом всієї програми донорства завдяки безкоштовним медичним скринінгам в кращих приватних клініках жінка зможе дізнатися багато чого про своє фізичне, психічне і репродуктивне здоров’я і ризики можливих спадкових захворювань, що згодом допоможе спланувати власну вагітність.

 • Правовий захист

Клініка, як правило, організовує для донорів безкоштовне юридичне консультування, де жінки можуть детально дізнатися про свої права та обов’язки і остаточно переконатися у власному рішенні.

 • Компенсація

Звичайно, радість батьківства неможливо виміряти в грошах, але нелегка праця донорів заслуговує гідної винагороди. Завдяки гонорару жінки можуть закрити одну чи декілька фінансових цілей.

Хто може стати донором ооцитів?

Всі донори яйцеклітини повинні відповідати основним вимогам:

 • Вік від 20 до 35 років;
 • Ідеальне психічне і фізичне здоров’я;
 • Відсутність шкідливих звичок.

Додатковим критерієм виступає наявність дитини у кандидатки як доказ фертильності жінки.

Етапи донорської програми.
 • Після подачі заявки та заповнення детальної анкети кандидатка проходить розширений медичний скринінг, що включає обстеження репродуктивних органів, здачу аналізів на інфекційні, венеричні, генетичні та інші захворювання, консультацію з психологом та лікарем-наркологом.
 • Далі юристи складають договір, в якому прописані всі аспекти програми донорства. Якщо жінку все влаштовує, вона підписує документи.
 • Коли жінка прийнята в програму донорства, її профіль додають в закриту базу даних для майбутніх батьків. Як тільки знаходиться підходяща пара, донор починає приймати безпечні ін’єкційні ліки для стимуляції яєчників. Донори регулярно відвідують лікаря, де фахівець стежить за ростом фолікулів — мішечків, де дозрівають яйцеклітини.
 • Як тільки фолікули дозріли, лікар робить жінці останню ін’єкцію, щоб підготувати яєчники до випуску ооцитів. Пункція яйцеклітин – це коротка і безболісна процедура, під час якої фахівець з допомогою тонкої голки отримує 10-20 яйцеклітин. Після пункції донори знаходяться під наглядом протягом години, а потім відправляються додому. Як правило, жінка може повернутися до повсякденної діяльності на наступний день після забору ооцитів.

На цьому місія донора підходить до кінця. З донорських яйцеклітин і сперми майбутнього батька/донора будуть створені ембріони, і вдячна пара дуже скоро стане батьками.

- Advertisement -
- Advertisement -