Які переваги Менопейс Ориджинал?

- Advertisement -

Менопейс Ориджинал – це комбінація основних вітамінів і мінералів, які підтримують здоров’я жінки.

Менопейс працює разом із двадцятьма одним вітаміном і мінералом для досягнення бажаного полегшення поширених симптомів менопаузи та підтримки здоров’я та життєвих сил кожної жінки в менопаузі. Це дієтична добавка з помірним вмістом вітамінів і мінералів, яка не містить синтетичних гормонів. Менопейс Ориджинал  підходить для всіх стадій менопаузи, як до, так і після менопаузи.

Menopace був розроблений групою експертів, включаючи медичних консультантів і фармацевтів, які провели серйозні наукові дослідження, які можуть підтвердити його безпеку та ефективність. Менопейс Ориджинал  — це комбінація основних вітамінів і мінералів, які забезпечують поживну підтримку та підтримують здоров’я та життєздатність будь-якої жінки в період менопаузи, таких як комплекс вітамінів B, ізофлавони сої, кальцій, червона конюшина, 5HTP та багато іншого.

Менопейс Ориджинал не містить потенційних алергенів, таких як штучні барвники, консерванти, глютен або желатин, жири, ліки та синтетичні гормони. В мережі «Аптеки медичної академії» менопейс ориджинал можна замовити по вигідним цінам в одній із аптек, яка буде найближче до вас. Тут готові обслужити покупців, які потребують якісних і сучасних медпрепаратів та виробів медичного призначення. В мережі «Аптеки медичної академії» гарантують  якість препаратів і увагу до кожного покупця.

Список продуктів Menopace.

 1. Менопейс Ориджинал.
Менопейс Ориджинал, замовити на сайті ama.dp.ua.
Менопейс Ориджинал, замовити на сайті ama.dp.ua.

Активні інгредієнти та їх призначення. Menopace Original – це дієтична добавка, що містить двадцять одну поживну речовину, яка використовується для забезпечення ефективного здоров’я жінки під час менопаузи, а саме:

 • Комплекс вітамінів групи В, цинк і магній служать в організмі попередниками для виробництва гормоноподібних речовин, які регулюють природний гормональний баланс організму під час менопаузи, особливо в станах естрогену та прогестерону PubMed .
 • Комплекс вітамінів групи В та ізофлавони сої підтримують роботу нервової системи та мозку та сприяють оптимальному самопочуттю завдяки
 • Вітамін С, мідь і цинк сприяють виробленню та відкладенню колагену в організмі. За даними досліджень, антиоксидантні властивості вітаміну С і його роль у синтезі колагену роблять вітамін С важливою молекулою для здоров’я шкіри.
 • Магній, цинк і вітамін D запобігають прискоренню втрати кісткової маси, підтримуючи адекватну щільність кісткової тканини.
 • Антиоксиданти, такі як селен і вітамін Е, запобігають небажаному окисленню жиру та холестерину, що веде до збалансованого рівня холестерину в крові
 • Вітаміни B6, B12 і фолієва кислота підтримують гомоцистеїн. В мережі «Аптеки медичної академії» на сайті ama.dp.ua Менопейс Ориджинал можна замовити по вигідним цінам в одній із аптек, яка буде найближче до вас. Амінокислота в крові на нижчому рівні для здорової серцево-судинної системи та специфічні амінокислоти впливають на серцево-судинні захворювання та атеросклероз, захищаючи від утворення пінистих клітин макрофагів.
 1. Менопайс Плюс.

Активні інгредієнти та їх призначення. Menopace Plus — це зручна подвійна упаковка, яка містить комбінацію активних рослинних таблеток і мікроелементів. Кожна таблетка містить 21 активний інгредієнт плюс додаткові рослинні речовини для ще більшої підтримки, такі як:

 • 100 мг екстракту ізофлавонів сої.
 • 250 мг екстракту шавлії заспокоює нічну пітливість.
 • Екстракт зеленого чаю 50 мг, який використовується як антиоксидант.
 • 50 мг лігнанів насіння льону, які використовуються як фітонутрієнти.
 • Вітаміни В1, В6 і В12 використовуються для нормального функціонування нервової системи, серця і нормального метаболізму гомоцистеїну.
 1. Menopace Calcium.

Діючі речовини та їх призначення. Menopace Calcium – це комбінація Menopace Original і наступних інгредієнтів для додаткової підтримки жінок під час менопаузи:

700 мг кальцію плюс магній, цинк і вітамін D для здорових кісток

 • Вітамін В6 використовується для регуляції гормональної активності.
 • Вітаміни В1, В6 і В12 використовуються для нормального функціонування нервової системи, серця і нормального метаболізму гомоцистеїну.
 • Пантотенова кислота, залізо і мідь використовуються для нормального виділення енергії.
 • Вітамін С використовується для нормального виробництва колагену.
 1. Menopace Night.

Активні інгредієнти та їхнє призначення. Menopace Night — це мікроелементна формула, яка поєднує в собі переваги Menopace Original з додатковою підтримкою таких поживних речовин, як:

 • Екстракт ромашки, який можна використовувати в пременопаузі та після менопаузи, щоб допомогти оптимальному розслабленню та нормальному сну.
 • Екстракт хмелю використовується для досягнення спокійної та комфортної менопаузи.
 1. Menopace Red Clover.

Активні інгредієнти та їх призначення. Menopace Red Clover – це спеціальна вегетаріанська капсула, яка містить багате джерело специфічних ізофлавонів та інших основних інгредієнтів, таких як:

 • 40 мг екстракту ізофлавонів Menoflavone Red Clover, який забезпечує жінкам у період менопаузи комплексну багатопоживну підтримку.
 • Екстракт зеленого чаю (25 мг поліфенолів), який використовується для захисту клітин від окисного стресу.

Можна приймати з або без замісної гормональної терапії та підходить для жінок, які перенесли повну або часткову гістеректомію. Рослинна добавка виготовляється в блістерній упаковці, щоб зберегти свіжість капсул. Зручна подвійна упаковка Menopace Plus включає блістери з позначкою дня, щоб допомогти вам не забувати приймати обидві таблетки щодня

Чи безпечно використовувати Menopace?

Що стосується безпеки, слід зазначити, що немає відомих побічних ефектів або побічних реакцій на цю дієтичну добавку. Наявність основних інгредієнтів, що складаються з більшості вітамінів і мінералів, знижує ризик негативної реакції організму.

Однак перед прийомом цієї добавки краще проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути несприятливих фізичних наслідків.

Коли покаже результат Menopace? На офіційному веб-сайті стверджується, що результати можуть з’являтися протягом кількох тижнів, що може тривати до трьох місяців безперервного використання.

 

- Advertisement -
- Advertisement -