Яку продукцію випускає Canon Medical Systems?

- Advertisement -

Медичне діагностичне обладнання Canon Medical Systems – де придбати?

Серед напрямків діяльності концерну Canon – медичне обладнання з недавнього часу стало займати важливе місце у виробництві концерну. Ця медтехніка Canon Medical Systems сьогодні використовується в лікарнях, госпіталях і приватних кліках по всьому світу.

«Інмед Україна» пропонує купити медичне діагностичне обладнання відомого бренду Canon Medical Systems. Замовити медичне діагностичне обладнання Canon Medical Systems  можна в каталозі медтехніки на сайті inmedua.com. «Інмед Україна» являється офіційним дистриб’ьютором в Україні ультрасучасного медичного діагностичного обладнання Canon Medical Systems.

Яку продукцію випускає Canon Medical Systems?

Медичне діагностичне обладнання на сайті inmedua.com.
Медичне діагностичне обладнання на сайті inmedua.com.

Основна частина техніки – це медичні діагностичні пристрої всіх рівнів складності. В даний час, під брендом Canon Medical Systems випускаються:

  • Комп’ютерні томографи (Celestion, Aquilian One, Aquilian Prime).
  • Магніторезонансні томографи (Vantage Titan, Vantage Galan 3T XGO, 3T MR System).
  • Апарати ультразвукового обстеження (Aplio i800, Aplio i900).

Крім цього, японський виробник пропонує спеціалізоване програмне забезпечення, що полегшує життя лікарям. Можна виділити систему управління результатами обстеження Abierto VNA, яка являє собою найпотужнішу базу даних, де зберігаються результати УЗД, КТ і МРТ. Всього лише кілька кліків миші лікар зможе отримати повну інформацію про всіх проведених дослідженнях, що значно полегшує постановку діагнозу пацієнту.

На сайті офіційного дистриб’ьютора в Україні inmedua.com можна знайти всю інформацію про продукцію, яку пропонує виробник. Купити оригінальне медичне обладнання Canon можна в офіційного представника бренду – компанії «Інмед Україна»

Чому варто купувати медичні апарати Canon Medical Systems у офіційного представника.

Переваги медтехніки Canon:

  • Японська якість. Всі пристрої, що випускаються під маркою Кенон виробляються з японських компонентів. Вони створюються під цілодобове використання без перерв і готові служити протягом багатьох років з мінімальним сервісним обслуговуванням.
  • Висока точність досліджень. Апарати УЗД, КТ і МРТ від японського виробника бачать те, чого не бачать інші. Унікальні технології дозволяє обстежити людину в найкоротші терміни і встановити точний діагноз без найменших зволікань.
  • Помірна вартість. На всю продукцію Canon Medical Systems встановлені цілком конкурентоспроможні ціни. Завдяки цьому, японська медтехніка вважається кращою за співвідношенням «ціна/якість», так як аналогічні пристрої від європейських і американських виробників коштують дорожче.
Історія бренду в медичному напрямку.

Медичний бізнес компанії виник не на порожньому місці. У 2016 році було придбано підрозділ Toshiba, який займався дослідженнями, розробкою і виробництвом різноманітної медичної техніки. Крім суми вартості активу в кілька мільярдів доларів, Canon покрив численні борги Тошиба і вклав близько 200 мільйонів доларів на розробку нових проектів та модернізацію вже наявних моделей.

У 2017 році колишній підрозділ Toshiba було перейменовано в Canon Medical Systems, і всі діагностичні апарати стали випускатися під новою торговою маркою. Купуючи японське діагностичне обладнання ви отримуєте апарати високої якості з справжньою гарантією.

- Advertisement -
- Advertisement -