Книги по бізнесу — одне з головних джерел натхнення для підприємців

- Advertisement -

Про книги по бізнесу і економіці, які варто прочитати кожному підприємцю.

Бізнес-книги — це перевірені часом джерела інформації, з яких можна винести корисні ідеї для розвитку бізнесу. Книги по бізнесу і економіці можуть стати одним з головних джерел натхнення для підприємців. В них часто пишуть про успіх великих корпорацій і відомих бізнесменів, на місці яких багато хто хотів би опинитися.

В інтернет-книгарні Book King великий вибір книг по бізнесу, замовлення оперативно доставляються по всій території України. Купити книги про бізнес та економіку можна на сторінці сайту https://bookking.com.ua/biznes-ekonomika-pravo-/, вони можуть бути цікавими і корисними як початківцям, так і досвідченим бізнесменам. Книги про бізнес і економіку на українській від інтернет-книгарні Book King забезпечать важливою інформацією на самому початку діяльності.

Книги про бізнес та економіку на сайті bookking.com.ua.
Книги про бізнес та економіку на сайті bookking.com.ua.

Відтворити чужий успіх, описаний в книгах про бізнес, неможливо, оскільки результат завжди складається з безлічі факторів, у тому числі особистісних якостей. Тим не менш, ділова література популярна, і не тільки у початківців, а Forbes регулярно складає рейтинги кращих, за їх версією, книг по бізнесу. Чи є від них користь і яка?

Книги для підприємців: історія і практика.

Зазвичай така література відноситься до жанру нон-фікшн і представлена у двох видах: книги прикладні та біографічні. Перше – це ідеї, факти, методи, алгоритми, наприклад, з області переговорних практик, продажів, управління процесами, нетворкінгу, тайм-менеджменту, особистісного зростання, у другій категорії – реальні історії успіху і досвід бізнесменів. Наскільки чужа практика, лайфхаки і рекомендації застосовні у вашому конкретному випадку, – кожен вирішує сам, як і те, чи треба взагалі читати подібну літературу.

Скептикам варто взяти до уваги, що в бізнесі, як і в художній літературі, ні одна історія, завдання, виклик не є по-справжньому оригінальними. Практично кожна проблема, з якою може зіткнутися підприємець, найімовірніше, вже була вирішена тими, хто зіткнувся з нею раніше.

Описаний в книгах про бізнес чужий досвід може підказати нові рішення проблем з поправкою на реалії ще до того, як вони стануть непереборною перешкодою. До того ж такі книги здатні дати напрямок для самоосвіти, самовдосконалення, а їх читання – стати джерелом натхнення і допомогти розвинути нові навички.

Чим можуть бути корисні книги про історії успіху в бізнесі?

Кожен з підприємців робить ті чи інші помилки. Для одних вони стають джерелом корисного досвіду і точкою росту, інших вибивають з колії. Книжкові історії успіху показують, що у Маска і Бренсона теж не все було гладко, а перша компанія Форда зазнала краху через невелику кількість продажів. До речі, перші три стартапу Макса Левчина теж не принесли йому ні прибутку, ні слави, а PayPal виявилася шостою за рахунком спробою запустити невразливу для хакерських атак платіжну систему.

Читаючи такі книги про бізнес будь-яка людина, яка була у чомусь успішною в одній реальності (країні, суспільстві, часі), не повторить свій успіх, опинившись в інших умовах. Вона може втратити все або стати ще крутіше і домогтися більш високих результатів, але з поправкою на нову дійсність. Крім того, багато хто недооцінює фактор випадковості, який впливає на нас більше, ніж ми думаємо.

- Advertisement -
- Advertisement -