Купуємо дитячу коляску: основні критерії вибору

- Advertisement -

Придбання першої дитячої коляски – одна з найважливіших батьківських інвестицій.

По-перше, цей предмет не з дешевих. По-друге, коляскою користуються часто і досить довго. А по-третє, хорошу коляску не соромно потім подарувати, продати, повернутися до неї, коли з’явиться ще одна дитина. Тому рішення при виборі дитячої коляски має бути добре обдуманим і зваженим. Що слід врахувати?

Експерти сходяться на думці, що ідеальної, на всі випадки коляски не існує, але для кожної моделі важливі головні критерії – багатофункціональність, зручність для дитини і тривалий термін експлуатації. Інтернет-магазин дитячих колясок Minibaby пропонує широкий асортимент товарів для дітей. Каталог інтернет-магазину Mini Baby.com.ua просто вражає різноманітністю асортименту в каталозі колясок і інших товарів для дітей. Тут представлені якісні товари виробництва відомих брендів – дитячі коляски, автокрісла, іграшки.

Потрібно пам’ятати, що дитячі візки бувають таких різновидів:

 • Класичні, чи коляски-люльки.

Інтернет-магазин Minibaby - товари для дітей на сайті minibaby.com.ua.
Інтернет-магазин Minibaby – товари для дітей на сайті minibaby.com.ua.

Це найбільш консервативна модель, яка поєднує функції люльки і прогулянкового «транспортного засобу». Короб такої коляски об’ємний і міцний, не вимагає матрацика і забезпечує фізіологічно оптимальне, комфортне положення дитини.

Завдяки високому шасі, люлька добре пружинить, а глибокий капюшон і високі борти надійно захищають малюка від вітру, вологи, сонячних променів. Як правило, більшість подібних колясок облаштовано ще й додатковим вентиляційним віконцем.

Мінуси класичної моделі – її громіздкість, недостатня мобільність, а також те, що вона хороша лише до часу, поки малюк не навчився сідати.

 • Модульні коляски.

Поєднує в собі характеристики люльки і прогулянкового візочка. По суті це цілий комплект, що складається з декількох модулів: люльки, шасі, автокрісла.

Безсумнівний плюс моделі – багатофункціональність, тривалий термін експлуатації. Недоліки – солідна ціна, необхідність великого місця для зберігання всього комплекту.

До того ж якщо у придбаної модульної коляски виявиться яка-небудь вада, економія себе не виправдовує, адже купувати заново доведеться і люльку і прогулянковий «транспорт».

 • Коляски трансформери.

З одного боку, це дуже зручно: у результаті нескладних маніпуляцій така модель перетворюється з коляски для новонародженого коляску для малюка постарше. Трансформери легше по вазі і займають менше місця. З іншого боку – більшість таких колясок володіють маленьким, і не завжди зручним для дитини спальним місцем. Маневреність трансформера нижче, ніж у класичної прогулянкової коляски, а його кріплення утворюють зазори, в які малюк може сунути і травмувати пальчик.

 • Прогулянкова коляска – окремий тип, має свої модифікації.

Скажімо, це може бути спортивно-прогулянкова або коляска-шопер, в якій крім малюка возять його іграшки, памперси, дитяче харчування. Експерти сходяться на думці, що ідеальною, на всі випадки коляски не існує. Не розраховуйте, що за скромну ціну ви знайдете модель з колесами, які будуть підходити будь-якому рельєфу, з великим, з хорошою вентиляцією капюшоном, підставкою для ніжок, яка регулюється, з кошиком під сидінням… І щоб все це складалося-розкладалося одним рухом.

Тому радимо, перш за все, орієнтуватися на наступні параметри:

 • наявність сертифіката на продукцію. Як правило, про сертифікацію свідчить спеціальна наклейка. Вона означає, що всі механізми коляски – стійкість шасі, гальмівна система, кріплення – перевірені і є безпечними.
 • Чим більші колеса, тим краще пристосована коляска для прогулянок по пересіченій місцевості. Якщо таке проведення часу не входить у ваші плани, можна купувати модель з колесами поменше – «міськими».
 • Особливу увагу зверніть на маневреність і амортизаційні властивості. Пам’ятайте, що у дитини уразливий, крихкий хребет, тому передні колеса повинні бути максимально розворотливими, а рух коляски плавним. Гальма зобов’язані блокувати обидва колеса одночасно – так, щоб коляска ставала абсолютно нерухомою.
 • Чим важче рама, тим масивніша і об’ємніша коляска. Шукайте золоту середину: засіб з полегшеною, але все ж міцною рамою.
 • Якісний капор – просторий, непромокаючий, але з хорошою вентиляцією. Він повинен легко і безшумно розкладатися і складатися.
 • Непогано, якщо ручка коляски регулюється в такому випадку з дитиною зможе гуляти не тільки дорослий, але і підліток, старший брат або сестра.
 • Корисна опція – реверсивність сидіння, адже багато дітей у процесі прогулянки бажають бачити, куди їх везуть.
 • Знімний чохол – теж зручно, тоді коляску простіше чистити.
 • Корзина під ложем – зовсім не дрібниця. Не забувайте, що підвішена до ручки сумка погіршує стійкість коляски, плавність ходу.

Всі інші характеристики теж можна врахувати – колір, дизайн, і звичайно, ж, потрібно орієнтуватися на бюджет.

 

- Advertisement -
- Advertisement -