Якісне скління французьких балконів від компанії «Аліас-Харків»

- Advertisement -

Що таке французький балкон? Чим відрізняється від звичайного балкону? Де в Харкові замовити скління?

Коли йдеться про зовнішній вигляд будинку, кожен елемент відіграє важливу роль. Який колір, форма, якість фасаду, які декоративні елементи використовуються. Якщо ви давно мріяли про новий і стильний балкон хорошої якості, щоб вікна були до підлоги і все світло потрапляло до вас у будинок, то треба замовити французький балкон.

Такий вид балкону прослужить десятиліття і витратитися на нього потрібно лише раз. Встановлення цих чудових балконів у місті Харків можна замовити на сайті https://www.alias.kh.ua/balkony у фахівців компанії «Аліас-Харків». Такий балкон має скління вікнами великих розмірів. Головною перевагою облаштування такого балкону виступає декоративність огородження. Такий вид балконів популярний в офісах, оскільки доповнює солідний вигляд фасаду. Балкон був так названий через те, що перші французькі балкони з’явилися у французьких містах.

Що таке французький балкон?

Якісне скління французьких балконів в Харкові на сайті alias.kh.ua.
Якісне скління французьких балконів в Харкові на сайті alias.kh.ua.

Він має незвичайну конструкцію: велике вікно і огородження, що виступає мінімально від фасаду. Ви можете відкрити балконні двері і помилуватися видом на вулицю. Плюси французького балкону:

 • Не потрібна зовнішня та внутрішня обшивка парапету
 • У приміщення потрапляє велика кількість світла;
 • Немає необхідності проведення зварювальних робіт при монтажі;
 • Великий вибір варіантів декору.

Типи обшивки французького балкону:

 • ПВХ-конструкції чи пластикові вікна.
 • Профілі із алюмінію.

Встановлення французьких балконів у місті Харків можна замовити на сайті https://www.alias.kh.ua/ у фахівців компанії «Аліас-Харків». Саме компанія «Аліас» встановить такий балкон, гарантуючи найвищу якість та за низькими цінами. Також компанія займається балконами під ключ, виконуючи такі роботи:

 • Монтаж даху (гофролист, ондулін)
 • Утеплення балкона (піноплекс – екологічно безпечний матеріал, пінофол – має особливі теплоізолюючі властивості, відбиваючи тепло назад у приміщення, має звукоізоляцію)
 • Оздоблення балкона (Вагонка, ПВХ панелі, дерево)
 • Шафа на балкон (розсувна, або звичайна)
 • Підлога (ліноліум, ламінат, без покриття)

Перевагами компанії «Аліас» є: власне виробництво, точні терміни виконання замовлення, 100% гарантія якості, тут працюють лише досвідчені професіонали, які мають понад 10 років успішної роботи.

Додаткові роботи: оздоблення балкона, скління в сталінському будинку, кладка на балкон – це зведення парапету, він може бути цегляним або з піноблоків, дах на балкон, винесення балкона, приєднання балкона, утеплення балкона.

Компанія «Аліас» працює на ринку вже давно, і за цей час були реалізовані тисячі проектів. Замовляйте ремонт і облаштування балкону в Харкові у «Аліас» і не помилитеся з вибором.

- Advertisement -
- Advertisement -