Найпопулярніші послуги барбершопу

- Advertisement -

Прийшовши в барбершоп, чоловік очікує отримати дві речі: перше – це затишне місце, де можна провести час за чашкою кави або зіграти у джойстик, друге – це отримати якісні послуги від барбера. У цій статті ми розкриємо секрет найпопулярніших послуг від барбершопу.

У чому секрети укладки для чоловіків

Чоловікам, як і жінкам, також необхідний догляд за своїм зовнішнім виглядом. В особливому порядку – догляд за волоссям в холодну пору року. Як правило, волоссю властиво ламатися під шапкою через тривале здавлювання. До того ж, низька температура здатна припинити доступ харчування до волосся, тим самим привівши його в тьмяний і хворий стан.

Давайте обговоримо, коли вам варто звернутися до перукаря за допомогою:

  1. Якщо вам потрібно терміново поїхати на важливу ділову зустріч;
  2. Якщо на вас чекає довгоочікувана романтична вечеря;
  3. Якщо вас запросили на весілля чи будь-які інші урочисті заходи тощо.

“Цирюльник Barbershop” починає своє обслуговування клієнта зі стандартного миття та просушування волосся. Далі йде укладання з урахуванням переваг клієнта, які ґрунтуються на досвіді майстра. У процесі укладання застосовуються різні стайлінгові кошти. У результаті вся процедура займає до 10-20 хвилин, але є винятки.

чоловіча перукарня

Послуга: гоління з використанням “побоювання”

Справжній знавець своєї справи любить працювати з використанням цього інструменту.

За рахунок відкритого гострого леза, після гоління ми отримуємо ефект гладкої та м’якої шкіри. Слід пам’ятати, що малодосвідчені майстри, які мало знають, не можуть впоратися з цим голінням. Якщо у вас мало практики та знань – краще не беріться.

“Цирюльник Barbershop” здатний вас максимально розслабити під час гоління. При голінні із застосуванням “побоювання”, слід попередньо видалити те волосся, яке розташоване спочатку по зоні росту, а потім – на звороті. Тим самим досягається максимально виражений ефект від гоління.

Сьогоднішній день барберів славиться найчастішим застосуванням шаветок, які повністю змінили гострі леза. Основний плюс полягає в тому, що можна замінити головний ріжучий предмет, що дуже важливо для безпеки.

Які послуги для дітей

Сучасне покоління барбершопів здатне обслуговувати як дорослу половину чоловіків, так і половину, що підростає. Перед тим, як дати свободу волі вашому чаду, слід до першого відвідування прийти разом з ним за компанію. Багато інструментів або різка обстановка дорослих можуть налякати дітей, тому вкрай важливо, щоб поруч була батьківська підтримка.

Найчастіше батьки беруть до уваги той момент, що можна зробити однакові зачіски разом із сином. Це виглядає стильно, гармонійно, цікаво та унікально. Ця послуга називається “Тато + син” і вважається найбільш затребуваною в барбершопах.

У свою чергу, майстер повинен зруйнувати перешкодний бар’єр між дитиною для того, щоб дати волю його побажанням у зачісці та стилі. Плюс до того в тому, що після послуги — батько і син отримають подальші рекомендації щодо їх особливого стилю.

Послуга: корекція бороди з вусами

Стиль і доглянутість народжуються в регулярному та акуратному догляді за бородою та вусами. Якщо ви взялися за відрощування бороди разом з вусами, вам варто засвоїти пару важливих моментів.

Для початку пам’ятайте, що це займе мало часу, застосовуйте триммер або трафарет для легких і зручних рухів. Але все-таки, найкращим варіантом досі залишається похід у барбершоп “Цирюльник Barbershop” на консультацію до майстра.

Головне та доступне про стрижки

Давайте виділимо основні переваги барбершопів:

  1. Майстри – це професіонали у своєму середовищі, вони застосовують лише якісну та натуральну косметику;
  2. Будь-яка процедура в салоні створює приємну і теплу атмосферу, яка дозволяє розслабитися навіть похмурим чоловікам;
  3. Фахівці постійно покращують свої навички, підвищують кваліфікації та тренуються з новими техніками стрижки чи гоління.

У статті ми спробували розкрити всі популярні секрети у барбершопах. Тепер настав час записуватися в салон до найкращих і топових майстрів барбершопа “ЦирюльникЪ Barbershop”. Барбершоп має свою програму, яку можна завантажити в Google Play і App Store, за допомогою якої вам буде зручно записатися до майстра.

- Advertisement -
- Advertisement -