Консультація дитячого стоматолога – важливий профілактичний захід

- Advertisement -

Попередити захворювання зубів і пародонту у дітей простіше, ніж потім їх лікувати.

Це чудово розуміють батьки маленьких дітей і підлітків, тому намагаються своєчасно відвідувати з ними стоматолога. Консультація дитячого стоматолога – важливий профілактичний захід. Батьки повинні пам’ятати про це і не забувати водити свою дитину до лікаря раз на три місяці. Це потрібно робити навіть без наявності симптомів захворювання зубів. Періодичність візитів до дитячого стоматолога залежить від частоти рецидивів карієсу і стану порожнини рота.

Клініка Amel Smart – сучасна стоматологія для дітей і дорослих у Дніпрі.

У своїй роботі клініка Amel Smart активно використовує нові підходи, що дозволяють ефективно виконувати діагностику, правильно визначати захворювання і в подальшому лікувати їх. Пацієнти залишаються задоволені уважністю та високим рівнем професіоналізму лікарів, які працюють тут. Коли потрібна дитяча стоматологія в Дніпрі, то приватна стоматологічна клініка Amel Smart стане чудовим вибором, а дізнатися більше про неї можна на сайті www.amelsmart.com, де на відвідувачів чекає багато актуальної інформації.

У приватній стоматологічній клініці Amel Smart надається широкий спектр послуг:

Приватна стоматологічна клініка Amel Smart, сайт www.amelsmart.com.
Приватна стоматологічна клініка Amel Smart, сайт www.amelsmart.com.
 • Діагностика здійснюється із використанням передових методів, що дозволяє точно визначати захворювання.
 • Стоматологи допомагають впоратися з різними захворюваннями зубів та ясен.
 • Здійснюється протезування з успішним застосуванням найкращих рішень у кожному випадку.
 • Клієнтам допомагають, коли потрібна імплантація.
 • Дитяча стоматологія – тут дуже уважно ставляться до маленьких пацієнтів.

Також у клініці надаються й інші послуги. До затребуваних напрямків, наприклад, відноситься хірургія, відбілювання та багато інших послуг, що надаються клієнтам на найвищому професійному рівні. Окремо варто наголосити на консультаціях. Фахівці зможуть відповісти на багато питань, що виникають у клієнтів.

Переваги приватної стоматологічної клініки.

Кількість клієнтів, які звертаються до стоматології, постійно збільшується. Їм важлива пропонована висока якість наданих послуг. Переваг у клініки чимало:

 • Професіоналізм лікарів. У стоматології працюють справжні спеціалісти. Їх відрізняє високий рівень кваліфікації, бездоганні знання з найсучасніших способів діагностики та лікування, а також наявність достатнього досвіду. Клієнти оцінюють і уважність до них з боку стоматологів. За рахунок цього враження від візитів до клініки залишаються найприємнішими.
 • Грамотне лікування. При роботі з клієнтами суворо дотримуються всіх вимог.
 • Сучасне обладнання. У діяльності клініки активно використовуються нові види обладнання. Завдяки їхнім чудовим можливостям досягаються чудові результати.
 • Вигідні ціни. На різні послуги пропонуються невисокі ціни. Також у клініці нерідко практикується проведення спеціальних програм та акцій. Відповідно до їх привабливих умов, можна отримати додаткові вигоди та знижки.
 • Для зручності клієнтів пропонується здійснити запис онлайн. На сайті для цього передбачаються необхідні функції.

Необхідність регулярних стоматологічних консультацій обґрунтовано наступними факторами:

 • можливістю виявлення карієсу на початковій стадії, порушення прикусу;
 • адаптацією дитини до проведення профгігієни, оглядів і лікування без страху та інших негативних емоцій;
 • контролем лікаря за результатами процедур домашньої гігієни. При необхідності стоматолог проведе навчання правильним прийомам підтримки порожнини рота в чистоті і порекомендує ефективні засоби для чищення.

Показання для консультації стоматолога.

 • Профілактика стоматологічних захворювань
 • Поява чутливості до гарячого, холодного, солодкого і кислого
 • Утворення плям на емалі
 • Больові відчуття
 • Травмування зубів і/або тканин ротової порожнини

Протипоказанням до відвідування лікаря є погане самопочуття, не пов’язане зі стоматологічними проблемами.

Особливості дитячої стоматології.

Багато дітей бояться лікарів, особливо стоматологів. Найчастіше їх страх ірраціональний, це особливість дитячої психіки. Стоматологи при роботі з маленькими пацієнтами обов’язково враховують психологічний фактор. Наші лікарі прагнуть знайти підхід до кожної дитини, налаштувати його на позитивний контакт. Ми не практикуємо метод фізичного утримування. Якщо дитина маленька, стоматолог в ігровій формі пояснює малому суть огляду і лікування. Більш старшим дітям пояснення даються простими, зрозумілими словами.

 

- Advertisement -
- Advertisement -