Які переваги кухонної телескопічної витяжки?

- Advertisement -

Телескопічна витяжка відмінно підходить і для маленьких, і для великих кухонь.

Через різноманітність витяжок, пропонованих нам виробниками побутової техніки, нам іноді складно визначитися не лише з вибором конкретної моделі, але навіть із типом самої витяжки. Коли таке рішення здається нам справді складним, варто вибрати класику у вигляді телескопічної витяжки, яка працюватиме на будь-якій кухні. Однак перед цим корисно знати плюси та мінуси такого рішення.

Телескопічна витяжка – де вона ліпше працюватиме?

Телескопічна витяжка – це насправді прилад для особливих завдань. Він відмінно підійде для маленьких і великих кухонь, тому є порятунком для всіх, хто через невеликий розмір кухонного приміщення не може дозволити собі велику настінну витяжку.

Офіційний інтернет-магазин Ventolux пропонує 60 моделей очищувачів повітря, витяжка телескопічна може відрізнятися шириною, кольором, матеріалом, функціональністю. Також в каталозі на офіційному сайті ventolux.ua можна купити кухонні телескопічні витяжки в різних цінових категоріях. Телескопічні витяжки від українського бренду Ventolux – це функціональний, надійний, компактний, сучасний і недорогий кухонний прилад.

Витяжки телескопічні на сайті ventolux.ua.
Витяжки телескопічні на сайті ventolux.ua.

Також це чудовий вибір для кухонь, де немає можливості підключити витяжку для вентиляції. Все тому, що більшість телескопічних витяжок можуть працювати в режимі поглинача. Це означає, що для забезпечення їх ефективної роботи достатньо встановити в них спеціальні вугільні фільтри, які відповідатимуть за очищення повітря на нашій кухні від пари, диму та інтенсивних запахів.

Переваги телескопічної витяжки.

Найбільшою перевагою телескопічної витяжки є можливість регулювання її поверхні, що вбирає. Оскільки очищувач оснащений спеціальною висувною скринькою, в залежності від потреб ми можемо розширити її більше або менше (або зовсім не збільшувати), щоб збільшити або зменшити поле всмоктування пари.

Завдяки такій конструкції витяжка на нашій кухні займе мало місця, а при виникненні необхідності працюватиме так само ефективно, як і інші великі моделі. Телескопічна витяжка також є надзвичайно непомітним пристроєм. Він захований під кухонною шафою, тому коли ви ним не користуєтеся, єдиним видимим елементом є передня планка.

На яку висоту вішати кухонну витяжку.

Користь кухонної витяжки зрозуміла. Під час готування на кухні частинки їжі, жиру, кіптяви, переробленого газу осідають на стінах і меблів. Це і неприємно естетично, і шкідливо з медичної точки зору. Витяжка забезпечує чистоту повітря при готуванні, за принципом пилососа вона забирає продукти горіння і запахи. За санітарними нормами наявність цієї побутової техніки та відведення повітря – обов’язкові в місцях приготування їжі.

Багато хто не враховує, що висота розміщення витяжки над плитою впливає на продуктивність обладнання і на його результативність. На якій висоті вішати кухонну витяжку, чи існують стандарти, як зробити заміри – розглянемо детально.

На якій висоті від плити встановлюється витяжка? На це впливають багато чинників, включаючи ріст користувачів, висоту кухні, особливості планування і загальну зручність. Показник правильної висоти – зручно включати пристрій піднятою напівзігнутої рукою.

 

- Advertisement -
- Advertisement -