Пластикові вікна від “Аліас-Одеса”: переваги сучасного скління

- Advertisement -

Де замовити сучасні металопластикові вікна в Одесі.

Для утеплення квартири потрібно встановити сучасні і енергоефективні пластикові вікна. Ось тільки вони можуть відрізнятися не лише своїми розмірами. Різні характеристики обов’язково впливають і на ціни вікон, на сторінці https://www.alias.od.ua/ceny-2 їх можна подивитися на сайті компанії “Аліас-Одеса”. Це дасть можливість визначитися, скільки коштуватиме кожне металопластикове вікно. Що обов’язково треба враховувати під час замовлення, щоб не припуститися помилки? Про це піде мова далі у нашій статті.

Пластикові вікна від “Аліас-Одеса”: переваги сучасного скління.

 • Енергоефективність металопластикових вікон
Пластикові вікна від "Аліас-Одеса" на сайті alias.od.ua.
Пластикові вікна від “Аліас-Одеса” на сайті alias.od.ua.

Коли ви вибираєте вікна та двері з подвійним або потрійним склінням, ви підвищите енергоефективність вашого будинку, що, у свою чергу, вплине на зниження ваших витрат на опалення або охолодження. Майте на увазі, що віконні та дверні рами з ПВХ можуть мати ті ж чи найкращі ізоляційні властивості, що й деревина, але без проблем з обслуговуванням та довговічністю.

 • Контроль/зниження шуму

Завдяки багатокамерній системі та використанню подвійних компресійних ущільнень, вікна та двері з металопластику мають великий вплив на зниження шуму, дозволяючи вам насолоджуватися природним світлом та красою, не піддаючись шумовому вуличному забруднення.

Залежно від того, де ви живете, ви можете зазнавати впливу інтенсивного шуму, який може вплинути на ваш особистий комфорт і навіть здоров’я. Наприклад, інтенсивний вуличний рух. З відкритим вікном можна піддаватися впливу близько 80 дБ або більше.

З подвійним склінням вікна з металопластику можуть зменшити вплив шуму до 48, змінивши специфікацію на склопакетах, ви можете додатково покращити шумопридушення до 35 дБ з 80 дБ. Якщо контроль шуму турбує вас, то металопластикові вікна та двері будуть вашим найкращим варіантом.

 • Надійність та безпека металопластикових вікон

Безумовно, варто відзначити, що завдяки арматурі з оцинкованої сталі та багатозапірним точкам вікна та двері з ПВХ забезпечують стійкість, міцність та надійність – все це сприяє безпеці вашого будинку, коли справа доходить до крадіжок із зломом чи суворих погодних умов. Тим не менш, це не єдиний спосіб, яким вікна ПВХ можуть допомогти зробити ваш будинок більш безпечним: матеріал не підтримує горіння, і будь-яке полум’я самозагасне, як тільки джерело вогню буде видалено.

 • Екологічність металопластикових вікон

У будівельній галузі вікна із ПВХ визнано екологічно чистим варіантом. Середній термін служби вікна або двері ПВХ становить близько 35+ років. Віконні та дверні рами з ПВХ можуть бути перероблені та перепрофільовані до 10 разів без погіршення характеристик чи якості матеріалу. Вікна та двері з ПВХ забезпечують значну економію енергії та ідеально підходять для житла та комерційних об’єктів. Матеріал сам по собі абсолютно нешкідливий для людини.

 • Висока якість вікон із ПВХ

Коли справа доходить до якості, вікна та двері з ПВХ від “Аліас-Одеса” не мають конкурентів. Вони виготовляються на сучасному заводі з використанням новітніх технологій. Вони зберігають зовнішній вигляд рік у рік навіть у суворих погодних умовах, вимагаючи мінімального обслуговування.

Правильний вибір пластикового вікна.

Навіть якщо металопластикові вікна від різних виробників мають однакові розміри, це зовсім не означає, що вони мають однакову вартість. Навіть пластиковий профіль відрізнятиметься такими показниками:

 • склад матеріалу;
 • товщина стін;
 • кількість камер.

Усередині обов’язково має бути ще й армуючий профіль із металу. Він створює додаткову жорсткість, тому що вікно має витримувати велике навантаження. Крім пластикового профілю, потрібно враховувати й інші характеристики. Серед них найголовнішими виявляться такі:

 • кількість камер у склопакеті;
 • наявність чи відсутність кватирки;
 • використання енергозберігаючого напилення;
 • надійність ущільнювача.

Ущільнювач виконаний з гуми і його необхідно правильно доглядати, щоб він прослужив якомога довше. Якщо цього не робити, значно швидше з’являться мікротріщини. Через це потім доведеться міняти ущільнювач, що зробити не дуже просто. Обов’язково доведеться звертатися за допомогою до фахівців.

- Advertisement -
- Advertisement -