Про корейський сонцезахисний крем Birch Juice Moisturizing Cream Round Lab

- Advertisement -

Зволожуючий сонцезахисний крем з березового соку від компанії Round Lab

Зволожуючий крем для обличчя з березового соку Birch Juice Moisturizing Cream Round Lab відмінно зволожує шкіру завдяки гіалуроновій кислоті Vita. Крем утворює водний бар’єр для захисту шкіри від втрати вологи. Містить в складі унікальні компоненти, які забезпечують шкіру колагеном і поживними речовинами.

Зволожуючий сонцезахисний крем з березового соку round lab spf можна купити в магазині корейської косметики LEMONHOUSE. Всі засоби Round Lab для догляду за шкірою обличчя – сертифіковані, тому ви можете бути впевнені у справжності товарів, які побачите на сайті lemonhouse.com.ua. Магазин корейської косметики LEMONHOUSE пропонує зволожуючий сонцезахисний крем Round Lab Birch Juice Moisturizing Sunscreen і інші косметичні засоби по вигідним цінам.

Про корейський сонцезахисний крем Round Lab

Зволожуючий сонцезахисний крем з березового соку від компанії Round Lab на сайті lemonhouse.com.ua.
Зволожуючий сонцезахисний крем з березового соку від компанії Round Lab на сайті lemonhouse.com.ua.

Ще один день, ще один вірусний продукт TikTok? Один із них, здається, витримав випробування 2022 року, щоб стати одним із найпопулярніших сонцезахисних засобів – зволожуючий сонцезахисний крем Round Lab Birch Juice. Round Lab Birch Juice Moisturizing Sunscreen — ще один корейський сонцезахисний крем, який швидко став вірусним і був розпроданий у багатьох магазинах у Сеулі.

Якщо ви користувалися деякими з цих популярних сонцезахисних засобів K-beauty, ви могли помітити, що ці сонцезахисні засоби мають дуже схожі текстури та формули. Зважаючи на модні тенденції краси 2023 року, корейські сонцезахисні креми, схоже, будуть надзвичайно популярними. У цій статті поділимося оглядом зволожуючого сонцезахисного крему Round Lab Birch Juice.

Round Lab — це бренд K-beauty, заснований у 2017 році. Оригінальна та найпопулярніша лінія догляду за шкірою цього бренду чистої краси названа на честь суперечки за острови Токдо між Південною Кореєю та Японією.

Сонцезахисний крем бренду був одним із найпопулярніших сонцезахисних засобів 2022 року; і це все ще в тренді в соціальних мережах, особливо в TikTok. Поточна версія зволожуючого сонцезахисного крему Round Lab Birch Juice є оновленою версією оригінальної формули.

Значення SPF і PA захисту зволожуючого сонцезахисного крему Round Lab Birch Juice засновані на тестах Корейського інституту дерматологічних наук. У січні 2021 року незалежна лабораторія, Корейський інститут дерматологічних наук, перевірила рейтинги цієї нової версії зволожуючого сонцезахисного крему з березовим соком Round Lab Birch Juice. На основі тестів на 10 осіб (чоловіків і жінок), Round Lab Зволожуючий сонцезахисний крем Birch Juice Moisturizing Sunscreen забезпечив сонцезахисний крем SPF 55 і UVA 19,8 (PA ++++).

Сонцезахисний крем Round Lab Birch Juice Moisturizing Sunscreen, характеристики:

  • UVB: SPF 50+
  • UVA: PA ++++

Сонцезахисні фільтри в зволожуючому сонцезахисному кремі Round Lab Birch Juice

  • Хімічні фільтри: Увінул А Плюс, Увінул Т 150, Тиносорб М, Іскотризинол

Відомі інгредієнти або властивості зволожуючого сонцезахисного крему з березового соку Round Lab

  • Ніацинамід – антиоксидант із кількома перевагами, включаючи покращення шкірного бар’єру та зволоження.
  • Алантоїн – екстракт з таких рослин, як живокіст і ромашка. Зволожує та заспокоює шкіру.
  • Сік Betula Platyphylla Japonica (сік березового соку)/екстракт березового соку – може мати протизапальну дію на шкіру. Дані про екстракт березового соку в дерматології в даний час дуже обмежені
  • Екстракт Portulaca Oleracea AKA екстракт портулаку; цей рослинний екстракт містить кілька типів антиоксидантів (наприклад, вітамін Cs і A) і жирних кислот (наприклад, омега-3 і омега-6 жирних кислот). Може забезпечувати антивікові, протизапальні та зволожуючі переваги для шкіри.
  • Pinus Sylvestris Leaf Extract -Витяжка з листя сосни звичайної. Він містить лінолеву та ліноленову кислоти, які є важливими компонентами шкірного бар’єру та допомагають стимулювати обмін клітин
  • Chamomilla Recutita Flower Oil – ефірна олія з квітів ромашки. Містить антиоксиданти; і протизапальні компоненти, такі як бісаболол. Однак це може викликати алергічний контактний дерматит.
Переваги зволожуючого сонцезахисного крему Round Lab Birch Juice

Всі засоби Round Lab для догляду за шкірою обличчя – сертифіковані, тому ви можете бути впевнені у справжності товарів, які побачите на сайті lemonhouse.com.ua. Зволожуючий сонцезахисний крем із березовим соком Round Lab – це сонцезахисний крем широкого спектру дії з належним захистом від UVA та UVB променів. Рейтинги SPF і PA були перевірені незалежними лабораторіями; що робить його більш заспокійливим для користувачів.

Список інгредієнтів містить ряд активних інгредієнтів, які забезпечують заспокійливу та антиоксидантну дію, наприклад ніацинамід, алантоїн і березовий сік. Користувачі з чутливою шкірою можуть вважати цей сонцезахисний крем заспокійливим для їхньої шкіри.

Round Lab Birch Juice Moisturizing Sunscreen — це лосьйон з дуже легкою текстурою. Він досить швидко висихає, залишаючи на моїй шкірі відчуття невагомості. Фініш матовий без білого відтінку та без косметичного покриття. Зволожуючий сонцезахисний крем із березовим соком Round Lab також не липкий і не переноситься на маски для обличчя.

- Advertisement -
- Advertisement -