Як вибрати дитячу прогулянкову коляску?

- Advertisement -

З якого віку можна використовувати легку прогулянкову коляску?

У перші місяці батьки віддають перевагу комфортній колясці з люлькою, а по досягненні дитиною 4-5 місяців замислюються про прогулянкову коляску. Це більш зручний варіант для поїздок у відпустку, в торговий центр чи інших переміщень з дитиною по місту.

Велика частина виробників пропонує використовувати прогулянкові коляски з 6 місяців, а деякі протестовані для використання з самого народження. В каталозі інтернет-магазину Babyup.ua прогулянкова дитяча коляска представлена в асортименті, тут можна купити моделі від провідних виробників з усього світу. Babyup.ua здійснює імпорт колясок і представляє відомі європейські бренди, такі як Adbor, EasyGo, Eurocart, Colibro, Cavoe, Verdi, Roan, Cebababy, Tega, Maltex, Twins, Coleto. Вибрати і придбати прогулянкову дитячу коляску можна в каталозі на сайті babyup.ua, тут надається офіційна гарантія на всі вироби.

Вибір прогулянкової коляски – це непросте завдання для батьків.

Прогулянкова коляска на сайті babyup.ua.
Прогулянкова коляска на сайті babyup.ua.

Коляска повинна бути легкою і витривалою. На що звертати увагу при виборі прогулянкової коляски?

  • Один з критеріїв напрошується сам собою – це вага коляски і вага, яку коляска може витримати. Враховуйте не тільки вагу дитини, але і вагу кошика для приладдя, адже, швидше за все, ви ніколи не будете прогулюватися без нічого. Дитячі іграшки, одяг, сумка з речами, а також покупки під час прогулянки… «Багажник» ніколи не буде пустувати!
  • Амортизація і надійність коліс. За час використання коляскою ви станете справжнім експертом по дорожнім покриттям. Бруківка та інші нерівності компенсують хороша амортизація та якісні покришки. Добре, якщо колеса можна зняти для чищення.
  • Капюшон. Розмір капюшона повинен бути достатньо великим для захисту від негоди, але функція провітрювання не менш важлива, під капюшоном в літню спеку може бути душно і навіть небезпечно для життя дитини. Добре, якщо тканини капюшона мають захист від ультрафіолету не нижче UPF 30+
  • Сидіння і ремені безпеки. Сидіння повинно бути комфортним, розкладатися до горизонтального позиції з невеликою компенсацією для запобігання струсів під час прогулянки. Ширина сидіння повинна бути комфортною для дитини, також важлива і висота спинки, щоб у дитини, що підросла не завалювалася голова. Ремені безпеки повинні бути комфортними, мати необхідні регулювальні функції і надійний замок, який дитина не розстебне самостійно.
  • Гальма. Гальмо повинне бути не тільки надійним, але і зручним для батьків. Багато виробників стали робити гальма-гойдалки, щоб не псувати взуття і щоб ви не відчували труднощі, якщо взуття відкрите.
  • Текстиль коляски повинен бути знімним, коляска буде бруднитися, а прати коляску повністю не зовсім зручно. Все-таки прання в пральній машині простіше і надійніше.

В каталозі інтернет-магазину Babyup.ua прогулянкова коляска представлена в асортименті, тут можна купити моделі від провідних виробників з усього світу. При придбанні прогулянкової коляски зверніть також увагу на аксесуари. Звертайте увагу на наявність дощовика, москітної сітки, підстаканника для напою, бампера, а також сумки для транспортування, якщо ви плануєте взяти коляску на борт літака. Якщо яких-небудь предметів немає в комплекті, важливо, щоб виробник пропонував їх як додаткові аксесуари. Універсальні аксесуари не завжди підходять для конкретних моделей.

Коляска в літак.

В салон літака можна взяти коляску, якщо її габарити в складеному вигляді не перевищують 55×40х20 див. Виняток становлять бюджетні авіакомпанії і рейси, де багато пасажирів з дитячими колясками. У цьому разі візок в будь-якому випадку відправлять в багаж. Коляску видадуть на виході з літака, в зоні габаритного багажу або відправлять на карусель разом з валізами. У будь-якому випадку важливо мати чохол для транспортування коляски.

- Advertisement -
- Advertisement -