Як працює компанія FX Standart: відгуки та інформація про компанію

- Advertisement -

Про все, що потрібно знати інвесторам-початківцям, та як працює компанія FX Standart.

Багатьох цікавить огляд FX Standart і вся правда про компанію. Компанія FX Standart була створена ще у 2014 році. За останні кілька років їй вдалося помітно вдосконалити майданчик для торгівлі на ринку Форекс, зробивши трейдинг та інвестиції простішими і зрозумілішими навіть для новачків.

Саме такий підхід зробив FXStandart популярною фірмою серед багатьох трейдерів та інвесторів. Як працює компанія FX Standart, і про те, що потрібно знати інвесторам-початківцям пояснює стаття, опублікована на сайті yk.kz. FX standart в Казахстані вже набрав великої популярності, на сторінці сайту https://yk.kz/news/ekonomika/kak-rabotaet-kompaniya-fx-standart-vse,-chto-nuzhno-znat-nachinayushhim-investoram-236481.html можна прочитати  про співпрацю з FX standart, відгуки та інформацію про компанію.Що таке FX Standart? Це вдале поєднання брокерських послуг, аналітичного центру та освітньої платформи.

Як працює компанія FX Standart: відгуки та інформація про компанію.

Як працює компанія FX Standart: стаття на сайті yk.kz.
Як працює компанія FX Standart: стаття на сайті yk.kz.

Не залишаючи сайт FXStandart, люди можуть знайти все необхідне, щоб зрозуміти, як працює ринок Форекс, прочитати огляди торгових інструментів та укласти першу угоду. В цій статті ми зібрали в одній статті численні відгуки від клієнтів компанії . А також описали послідовність взаємодії з біржею, щоб ви могли краще зрозуміти, як вона влаштована та наскільки чесні умови пропонує. Давайте детальніше пройдемося по кожному з цих пунктів:

 • Торгівля FX Standart здійснюється через сучасні платформи MT4, MT5. Компанія пропонує десятки торгових інструментів та досить лояльні умови для трейдерів та інвесторів. Все, що вам потрібно – пройти реєстрацію, поповнити депозит та вибрати інструмент для торгівлі на ринку Форекс.
 • Команда досвідчених фінансових експертів щодня працює над тим, щоб клієнти FX Standart отримували актуальну та корисну інформацію. Аналітику можна знайти за кожним торговим інструментом, компанії, стартапе і т.д. Окремо висновки фахівців та свіжа інформація подаються у розділах «Інвестиційні ідеї» та «Економічний календар».
 • FX Standart навчання – це ретельно продуманий курс для новачків, а також інвесторів, які хочуть більше заглибитись у тему та розібрати працюючі та непрацюючі стратегії. Над програмою занять працювали ті ж самі фінансові експерти, які пишуть аналітику для FX Standart. Студенти отримують супровід фахівців та перевірку знань із коментарями та порадами. Курсів кілька, вони розраховані різний рівень знань учасників.

Умови співпраці з брокером.

З FX Standart інвестиції можуть стати вашим стабільним джерелом прибутку. Компанія пропонує лояльні та вигідні торгові умови для своїх клієнтів:

 • мінімальна сума поповнення депозиту становить лише 100 доларів, після чого ви можете торгувати на біржі;
 • до першого поповнення депозиту трейдер одержує еквівалент +100%;
 • мінімальні показники комісії за послуги брокера, що становлять від 0% до 10% – їх розмір залежатиме від суми, якою ви оперуєте;
 • плаваючі спреди від 2-х пунктів;
 • наявність 3-х типів рахунків: безкоштовний демо-рахунок, ісламський безсвопний та стандартний;
 • технічна підтримка проводиться у режимі реального часу та доступна 24/7;
 • клієнти, які працюють з більшими сумами, можуть розраховувати на обслуговування та допомогу експертів позачергово;
 • великий вибір торгових інструментів: акції та облігації великих компаній та перевірених стартапів, валютні пари, цінні метали, енергоресурси, агропромисловий комплекс тощо;
 • наявність опції мобільної торгівлі – торговий термінал можна встановити як на ПК, так і на будь-який смартфон або планшет (iOS, Android).

Сайт компанії простий та інтуїтивно зрозумілий. Функціонал знаходиться у різних розділах: окремо – торгівля, окремо – інвестиційні ідеї/інформація про компанію FX Standart/навчання тощо. Розібратися, що до чого зможуть навіть користувачі, які не мають особливого досвіду. Тим більше, що вся інформація має якісний переклад російською мовою.

Вибір торгових інструментів.

У відгуках про FX Standart часто підкреслюють великий вибір торгових інструментів. Компанія співпрацює як з великими всесвітньо відомими корпораціями, так і маловідомими, але при цьому успішними на ринку стартапами, акції яких підтвердили свою стабільність і цінність. Серед валют є як популярні, так і більш екзотичні варіанти. З останніми будьте обережні – зміни у їхньому курсі буває складно відстежити.

Проте експерти ФХСтандарт зробили все для того, щоб спростити трейдерам вибір торгових інструментів. По кожній компанії, валюті та ресурсу можна знайти докладну аналітику з оцінкою та висновками фахівців.

- Advertisement -
- Advertisement -