Знижки на аналізи в CSD. Мережа лабораторій в Києві

- Advertisement -

Дуже часто пацієнти на прийомі запитують: “Навіщо мені здавати аналізи?” Відповідь на це питання дуже проста і зрозуміла. Щоб лікар міг поставити правильний діагноз. Ключове слово тут – правильне.

Звичайно, пацієнт приходить до лікаря з якимись скаргами, а також при огляді виявляються ті чи інші симптоми. І хороший лікар вже на цьому етапі може зробити висновки про ймовірний діагноз. Такий діагноз називається попереднім. Для підтвердження діагнозу робляться аналізи крові, сечі, інколи ж необхідні й інші аналізи.

Повний каталог аналізів https://www.csdlab.ua/analyzes

Аналізи дозволяють лікарю поставити правильний діагноз

За наявності всіх результатів аналізів пацієнт може бути впевненим, що діагноз йому буде поставлено правильно. Відповідно, буде призначено правильне та ефективне лікування. Адже лікування зараз буває дуже дорогим. І заощадивши на аналізах, ви можете пройти дороге лікування дарма, ваше захворювання може перейти в хронічне чи невиліковне.

Крім того, частина захворювань протікає практично безсимптомно, особливо на ранніх стадіях. Наприклад, поширене зараз захворювання – атеросклероз протікає безсимптомно, але небезпечно своїми грізними ускладненнями, такими як інфаркт міокарда чи інсульт. Виявити атеросклероз на ранніх стадіях можна лише за допомогою лабораторних методів.

Призначаючи пацієнту обстеження, лікар розповідає, навіщо потрібний той чи інший аналіз. Чим більше буде у лікаря інформації про стан певного органу чи організму пацієнта в цілому, тим швидше буде поставлено правильний діагноз та призначено ефективне лікування.

Необхідно здавати аналізи за призначенням лікаря

Кожен лабораторний метод має свої переваги і вирішує якісь свої специфічні завдання. І кожен лабораторний метод має обмеження.

Наприклад, загальний клінічний аналіз крові дасть відповідь на питання чи є у вас анемія чи патологія кровотворної системи, виявить наявність запалення чи алергічні реакції. Але виявити причини цих патологічних змін за допомогою загального аналізу крові не вдасться.

Біохімічний аналіз крові покаже, як працюють ваші внутрішні органи: печінка, нирки, підшлункова залоза, але не відповість на питання про наявність чи відсутність в організмі інфекційного захворювання. Для виявлення інфекції необхідно здійснити інший вид лабораторних тестів – серологічне дослідження.

Таким чином, при різних захворюваннях та станах необхідно здавати різні аналізи.

Здати аналізи в медичній лабораторії CSD LAB

Кваліфіковані спеціалісти медичної лабораторії CSD LAB проконсультують вас під час візиту і нададуть відповіді на всі ваші запитання. Наші лабораторії можна знайти майже у будь-якому куточку України.

Чому здавати аналізи потрібно саме у нас:

  • Широкий спектр аналізів.
  • Кваліфіковані фахівці.
  • Сучасне обладнання.
  • Репутація, підтверджена роками і відгуками наших відвідувачів.
  • Постійні акції – у нас ви заощаджуєте кошти.

Наразі триває акція, що надає знижку у розмірі 10% на попередній заказ аналізу через онлайн.

Акція діє на загальноклінічні, імуногематологічні, біохімічні та гормональні дослідження, імунологію та трансплантологію, аутоімунні та алергічні захворювання, оцінку гемостазу, дослідження на інфекції, онкологічні маркери та 3% знижка на цитологічні, патоморфологічні генетичні комплекси, проточна цитометрія.

Знижки не поширюються на комплексні дослідження та послуги з позначкою N у назві дослідження.

Також діє знижка 20% на Скринінг цукрового діабету.

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

  1. Глюкоза (B078)
  2. Глікований гемоглобін (HbA1c) (B075)
  3. Діагностика різних типів цукрового діабету
  4. Диференціальна діагностика гіпоглікемічних станів

Більш детально ознайомитися з акційними пропозиціями ви можете на офіційному сайті медичної лабораторії CSD LAB.

- Advertisement -
- Advertisement -