У чому особливості прогулянкових інвалідних колясок

- Advertisement -

Людина, яка потрапила у складну життєву ситуацію, не повинна бути обмеженою у своїх діях. У період реабілітації після тяжкої операції, травми важливо, щоб вона мала можливість підтримувати не тільки фізичний, але й емоційний стан. Адже, як відомо, для міцного здоров’я потрібно, щоб хворий переживав позитивні емоції.

Допоможе йому у цьому прогулянковий інвалідний візок. На ньому можна переміщатись вулицями міста і насолоджуватись навколишньою природою. Такі конструкції мають певні особливості, які відрізняють їх від інших моделей. Вони зручні у використанні, а головне – здатні покращити якість життя людини.

У чому особливості інвалідних прогулянкових візків

У чому особливості прогулянкових інвалідних колясокВуличні пристрої спеціально розроблені для того, щоб хвора людина отримала змогу пересуватись різними дорогами, незалежно від покриття. Залежно від моделі, інвалід може користуватись нею самостійно або за допомогою асистента.

Виробники оснащують інвалідні крісла наступними елементами, які роблять їх функціональними:

  • спинкою, яка підтримує також і голову, та у потрібний момент може змінити кут нахилу;
  • зручними підлокітниками, які регулюються, знімаються для пересаджування на ліжко, виконання звичайних справ;
  • колесами, які накачуються повітрям, завдяки чому конструкції легко пересуваються по різним покриттям, а користувач не відчувати при цьому ямок, камінчиків та інших нерівностей;
  • підставками для ніг, які можна складати або знімати;
  • зручним сидінням та міцною конструкцією, яка здатна витримати вагу людини;
  • додатковими ручками, за допомогою яких асистент може допомагати хворому.

Інвалідні коляски для прогулянок прості в експлуатації та догляді. При їх виготовленні використовуються ударостійкі матеріали, завдяки яким конструкції придатні до експлуатації тривалий час. Деякі вуличні моделі мають ручний привід і дозволяють користувачам здійснювати прогулянки самостійно. Для більшої безпеки вони також оснащені спеціальними технологіями, які запобігають перекиданню засобу пересування. Все це в цілому дозволяє користувачу відчувати себе комфортно, рухаючись по парку, вулицях міста.

Для кого слід замовити інвалідний візок для прогулянок

Конструкції підходять пацієнтам, які не прикуті до ліжка. Тобто, у них спостерігається лише часткове обмеження роботи опорно-рухового апарату або в період реабілітації після травми, затяжної хвороби.

Сьогодні в інтернет-магазині OSD можна зробити замовлення виходячи з потреб конкретної людини. В каталозі інвалідних візків представлені моделі для дорослих людей і дитячі з оптимальними характеристиками та прийнятною ціною. Завдяки високій якості товару, його можна використовувати досить довго. Підтвердженням цього є проведені тестування та відгуки людей, які вже встигли купити засоби для своїх рідних.

Купуючи інвалідний візок в Україні, потрібно враховувати, щоб користувачу сидіти було в ньому максимально комфортно. Якщо є можливість, краще її вибирати разом з ним і на місці протестувати. Коли ви купуєте в інтернеті або не маєте змоги відвідати магазин з пацієнтом, варто знати його вагу, розмір одягу, ширину дверних пройомів і входу в ліфт. Це важливо, щоб людині, яка проходить реабілітацію, було максимально зручно і вона не залишилась зачиненою у чотирьох стінах.

Як правильно доглядати за засобом пересування

Вуличні інвалідні візки дуже зручні у догляді. Особливості використаного матеріалу дозволяють легко його очищати від забруднень. Якщо потрібна більш ретельна обробка, спинку і сидіння можна додатково зняти. Але в цілому достатньо протирання корпусу, коліс та сидіння вологою губкою.

- Advertisement -
- Advertisement -